The Sims 4: Nasıl Uzaylı Olunur? | Alien

The Sims 4: Nasıl Uzaylı Olunur? | Alien ; Get To Work genişletmesine sahip The Sims 4 oyuncuları, Sim’lerini uzaylılara dönüştürme seçeneğine sahiptir. İşte nasıl yapılacağını yazımızda bulabilirsiniz…

Get To Work Genişletme Paketi yayınlandığında The Sims 4’e birçok yeni özellik eklendi . Oyuncuların Sim’leriyle birlikte çalışmasına ve gerekli görevleri manuel olarak yapmasına izin veren kariyerler gibi. Bir başka şaşırtıcı ekleme de Aliens (uzaylı) oldu .

Uzaylılar, The Sims 4’ün başlangıcında oluşturulabilecek Okültlerden biridir Okula gitmekten, bir kariyerde çalışmaktan ve çocuk sahibi olmaktan normal Sims’in yapabileceği her şeyi yapabilirler. Ancak, oyunu daha ilgi çekici hale getirebilecek birkaç yetenekleri ve etkileşimleri var.

Sims 4’te Nasıl Uzaylı Olunur?

The Sims 4: Nasıl Uzaylı Olunur?
The Sims 4: Nasıl Uzaylı Olunur?

Şu anda, bir Uzaylı oluşturmanın üç yöntemi vardır; CAS’ta Uzaylılar tarafından kaçırılın ve bir çocuk sahibi olun. İlki en kolayıdır. Simmerler, Haneye başka bir Sim eklemek için Create A Sim’deki (CAS) + simgesine tıklayabilir . Occults ekleme seçeneği var ve bunlardan biri Uzaylılar.

Uzaylıların iki görünüşü vardır; günlük görünümleri ve kılık değiştirmeleri (insan görünümü). Oyuncular ten rengini değiştirerek, yüze tuhaf işaretler ekleyerek vb. günlük görünümlerini özelleştirebilirler. Kılık değiştirme, CAS’taki diğer insan bakışları gibi yapılır.

İkinci yöntem biraz garip. Bilim Adamı Kariyerinde çalışmak, oyuncuların bir Uydu Çanağına erişmesine izin verecektir . Temel olarak oyuncuların Uzaylılarla İletişim kurmasını ve Erkek Sim’i hamile bırakmasını veya Hanehalkını 24 saat boyunca kaçırılmaya karşı korumasını sağlar. Uydu çanağı yapmak için birçok malzemeye ihtiyaç olduğunu unutmayın.

 

Oyuncular bu belirli Kariyere girmezlerse, hileler yoluyla elde etmek mümkündür . Şuna basarak hile konsolunu açın:

 • PC için Ctrl+Shift+C
 • Mac için Command+Shift+C
 • Konsol için R1+R2+L1+L2
 • Xbox One için dört omuz düğmesinin tümü

Ardından, Testingcheats True veya Testingcheats On yazın ve hileler etkinleştirilecektir . Bundan sonra, bb.showhiddenobjects yazın . Ardından, Simmers’ın İnşa Moduna girmesi ve Arama Kutusuna Uydu yazması gerekir. Basitçe Lot’a yerleştirin ve bu kadar.

Dish’i aldıktan sonra, Contact Aliens’ı seçmek , Oyuncuların Erkek Sim’ini kaçıracaktır. Yaratık genellikle 9 PM ile 4 AM arasında görünür. Yüksek Mantık Becerisine sahip olmak ve The Sims 4’te Gözlemevi’ni kullanmak , kaçırılma şansını gerçekten artırabilir.

İlk denemede olmayabilir, bu nedenle Simmers, gerçekleşene kadar her 24 saatte bir Yabancılarla İletişim’i seçmeye devam etmelidir. Oyuncular ayrıca saat 21.00’de tasarruf yapabilir ve sabah 4’e kadar bekleyebilirler. Hiçbir şey olmazsa, kaydetmeyi yeniden yükleyebilir ve tekrar deneyebilirler.

Kaçırma meydana geldiğinde, belirli bir alanda küçük ışıklar parlayacak. Erkek Sim bu alanda durursa, bir uzay gemisinden gelen bir ışık huzmesi tarafından yukarı çekilecektir. Sim, The Sims 4’teki gizli bir bölge olan Planet Sixam’a götürülecek . Bir süre sonra mide ağrısıyla geri dönerse ve rahatsız olursa tebrikler, Erkek Sim hamiledir. Daha sonra hamilelik normal seyrinde devam eder. Sim doğum yaptıktan sonra, oyuncular Alien bebeğini tutabilir veya memleketine gönderebilir.

Hamileliğin başarılı olma şansı %25 olduğundan, oyuncular Erkek Sim kaçırılırken tasarruf edebilirler . Hamile olmadan geri dönerse, Uzaylılar onu hamile bırakana kadar kurtarmayı yeniden yükleyebilirler.

Son yöntem, Bebek için Uzaylı ile birlikte olmayı denemektir. Ebeveynlerden birinin veya her ikisinin de Uzaylı olması önemli değil, bebek bir olarak doğacak. Ancak, iki Alien ebeveynin her Alien yeteneğine sahip bir bebeği olurken, bir Alien ebeveynin bebeği sadece bazı yeteneklere sahip olacaktır.

Simmers, Uzaylılarla karşılaşmada sorun yaşıyorsa (çoğu kılık değiştirerek dolaşırken), Salı gecesi 20.00 ile 2 arasında bir bara gitmeyi deneyebilirler. Salı günleri genellikle Alien gecesidir, bu yüzden birine çarpma şansı oldukça yüksektir.

Uzaylı Yetenekleri

Uzaylılar kendilerini gizlemekten başka pek çok harika şey yapabilirler.

Yetenek Mimik Açıklama
Kişilik Analizi Arkadaşça
 • Diğer Sims Özelliklerini öğrenin
Empati kur Arkadaşça
 • Diğer Sim’in hissettiği duygunun aynısını hissedebilmek
Belleği Sil Yaramazlık
 • Hem Sim hem de Alien hiç tanışmamış gibi ilişkiyi sıfırlayın
Prob ile korkut Yaramazlık
 • Bir Sonda çıkar ve onunla diğer Sim’i korkut
Dirilt Ölü Uzaylı Koleksiyonu
 • Alien Koleksiyonu ile etkileşime girerken, Aliens onu hayata döndürme seçeneğine sahiptir.
Elementleri, Metalleri ve Kristalleri Dönüştür
 • Bir Elemente, bir Metale veya Kristale tıklayarak, Uzaylılar onu dönüştürme seçeneğine sahiptir.
 • Sonuçlar beklenmedik olsa da. Yani oyuncular bir Nadir Kristali dönüştürürlerse, daha iyi veya daha kötü bir şey elde edebilirler, bu tamamen rastgeledir.

Sadece bir Alien ebeveyni olan uzaylılar, bu yeteneklerin bazılarını yapabilir, ancak hepsini yapamaz. Tüm bu güçleri yalnızca saf Uzaylılar kullanabilir. Erkek tarafından kaçırılan uzaylılar da tüm yeteneklere sahiptir.

 

 

Daha Fazla The Sims 4 Yazısı İçin : The Sims 4

 

 

The Sims 4: Nasıl Deniz Kızı Olunur? | Mermaid