PUBG Mobile Yeni Harita: Santorini

PUBG Mobile Yeni Harita: Santorini ; Yeni harita takım büyüklüğünü ikiye katlıyor!

PUBG Mobile her geçen gün gelen güncellemeleri ile eğlenceye eğlence katıyor. Yeni kostümler, yeni güncellemeler ve özel günlere dair yapılan etkinlikler ile oyuna olan hevesimizi arttırıyorlar. Yeni gelen güncelleme ile PUBG Mobile’a yeni bir harita geldi! PUBG Mobile’a yeni gelen harita ne? Yeni harita özellikleri neler? Hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Yeni Harita: Santorini Özellikleri Neler?

Dört oyuncudan oluşan tam bir kadro kurmak zordu, ancak PUBG Mobile’ın yeni Arena haritası artık yedi oyuncuyla takım kurmanıza izin veriyor. Santorini Arena haritası, sekize karşı sekiz takımlı ölüm maçı savaşları içeren oyuna yeni eklendi.

Santorini; PUBG Mobile’daki diğer TDM haritalarından daha büyüktür, bu sayede bir seferde 16 oyuncuyu barındırabilir. Uzun yollar, bazı keskin nişancı konumlarına izin verir, ancak bunun için en uygun silah, hem yakın hem de uzun menzilde üstün olan bir saldırı tüfeği olacaktır.

Santorini’deki maçlar 10 dakika sürer ve 80 öldürmeye ulaşan ilk takım galip gelir. Zaman sınırına kadar hiçbir takım bu öldürme puanına ulaşamazsa, daha fazla öldürme yapan takım kazanan olarak ertelenir.

Santorini, Yunan Adaları’nın en ünlülerinden biridir ve popüler bir turistik cazibe merkezidir. Yeni haritanın duyurusunda yer alan logoya göre Tencent, PUBG Mobile’da Ada’yı tanıtmak için Yunan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) ile iş birliği yapıyor gibi görünüyor . GNTO, Güneydoğu Avrupa ülkesinde turizmi teşvik eden hükümet organıdır.

pubg-santorini
PUBG Mobile Yeni Harita: Santorini

PUBG Mobile Jujutsu Kaisen İş Birliği Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile , büyük işbirlikleri ile tanınıyor, ancak bu, oyun içi bir özellik için ilk kez bir devlet kurumuyla ortaklık kuruyor. Oyun ayrıca, popüler Manga serisi Jujutsu Kaisen ile bağlantılı olduğu için bu ayın sonunda başka bir büyük işbirliğine kavuşuyor . Şu ana kadar bununla ilgili hiçbir detay açıklanmadı.