PUBG Mobile Sezon 18 Çıkış Tarihi ,Güncellemeler ve Yeni Özellikler

PUBG Mobile Sezon 18 Çıkış Tarihi ,Güncellemeler ve Yeni Özellikler

PUBG Mobile Sezon 18 Çıkış Tarihi ,Güncellemeler ve Yeni Özellikler

PUBG oyuncuları bu sürümle birlikte yeni güncellemeleri ve yeni özelliklerin kullanıma sunulmasını beklediği için PUBG Sezon 18 Çıkış Tarihi en çok beklenenlerden biridir, PUBG 18. sezon çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun. Pek çok site ve bilgi oyundaki yeni silahların, görünümlerin ve yeni özelliklerin piyasaya sürülmesiyle ilgili spekülasyon yaptığından, pek çok taraftar önümüzdeki sezon PUBG cep telefonlarını merakla bekliyor. PUBG Sezon 18 Çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için yaklaşan PUBG 18. sezon sürümü hakkında birkaç sızıntı var ve ardından aşağıda verilen bu makaleyi okuyun.

Pubg Mobile Uc Hilesi 2021

PUBG Mobile Oyun Nickleri – En İyi PUBG İsimleri

PUBG Sezon 18 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 18 ne zaman başlıyor?

PUBG Sezon 18 Çıkış Tarihi
PUBG, en popüler ve en çok oynanan oyunlardan biridir ve oyun endüstrisinde devrim niteliğinde bir unvana sahiptir. PUBG Mobile, Battle Royale türünde özel bir yere sahip ve milyonlarca hayran Hindistan’da yeniden başlaması için bekliyor. İşte oyun şirketinden en son bilgiler. PUBG Corp’un 18. sezonu Mart ayı sonunda başlatması bekleniyor. Dolayısıyla, PUBG’nin 18. sezonunun küresel sürümü Mart 2021’in yayınlanacak.

PUBG 18. Sezon Sızıntıları
PUBG Mobile Sezon 18 güncelleme sızıntıları internet üzerinden spekülasyon yapıyor ve beta sürüm 1.3.0’ın tüm özelliklerinden oluşacak. PUBG Mobile Season 18’in oyunculara sunulan bir Karakin haritasına sahip olduğu söyleniyor. Karakin haritası, oyuna eklenen altıncı harita oldu. İlk harita Erangel’di, ardından Miramar ve Sanho geldi. Vikendi ve Livik sırasıyla dördüncü ve beşinci haritaydı. Karakin haritasının Kuzey Afrika kıyılarına dayandığı ve haritanın 2 km2’lik bir alanda olduğu söyleniyor.

PUBG Mobile Sezon 18 de birçok yeni silahla çıkacak. Bu PUBG Mobil Sezonunda, 18 güncelleme oyuncusu yapışkan bombanın tanıtılmasını bekleyebilir. Oyuncu artık bu yeni yapışkan bomba yardımıyla bir duvarı patlatma yeteneğine sahip olacak. Yeni güncellemeyle birlikte birçok sığınak eklenecek. Bazı PUBG Sezon 18 Sızıntıları, işaret eden roketler olarak kullanılan ve nesneleri bir göz açıp kapayıncaya kadar yok edebilen yeni bir ateşli silah olan Panzerfaust olacağını gösterdi. Ayrıca 18. sezonda Mosin Nagant adlı yeni bir keskin nişancı hakkında bir konuşma var.

PUBG Mobile Sezon 18 ne zaman başlıyor?

PUBG’nin 17. Sezonu Ocak 2021’de geldi, oyun tüm sezonlar boyunca sürekli olarak popülerlik kazandı ve şimdi geliştiriciler, 17 Mart 2021 civarında yayınlanması beklenen PUBG 18. sezonu güncellemesini başlatmaya hazır ve hazır. 18. sezon net değil, ancak sezonluk geçiş 2021 Mart ayı sonunda satışa sunulacak.

 

PUBG : New State – PUBG: Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Oynarken Seçebileceğiniz En Güçlü Silahlar

PUBG Yeni oyun modu LABS: Zone Tag

Yeni Başlayanlar İçin PUBG Genel Ayarlar Rehberi !