Genshin Impact Raiden Shogun Yükselişi ve Yetenek Materyalleri Listesi

Genshin Impact’in Raiden Shogun’u yalnızca gerçek Electro Archon tarafından kullanılan bir kukla beden olsa da, neredeyse tüm takım yapıları için bir değer olan son derece güçlü bir karakterdir. Bir Elektro Görüş ve bir sırıklı silah kullanan beş yıldızlı bir karakterdir ve onu yükseltmek, emrindeki her şeyi tam olarak kullanacaktır.

Raiden Shogun’un bir karakter olarak tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak için epeyce eşya ve çok fazla Mora gerekecek. Bu rehber, potansiyel Raiden Shogun oyuncularına onun seviyesini ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için ihtiyaç duydukları her şeyi gösterecektir.

Her Genshin Karakteri 90. seviyeye ulaşmak için 8,362,650 EXP’ye ihtiyaç duyar – tanrılar bile. İşte hepsinin her seviyede ne kadar ihtiyacı olduğu ve bunun ne kadar Mora’ya mal olacağı:

Genshin Impact Raiden Shogun

Raiden Shogun Yükseliş Eşyaları

Bir Elektro karakter olarak Raiden Shogun, yükseliş seviyelerinde Vajrada Ametist kullanacak. Bu güzel mücevherlerin yanı sıra, Nobushi ve Kairagi düşmanları tarafından düşürülen bazı Handguard eşyalarına, Thunder Manifestation tarafından düşürülen boss eşyası Storm Beads’e ve Amakumo Fruit olarak bilinen Inazuma’nın bölgesel bir özelliğine ihtiyacı olacak.

Raiden Shogun yükselme itemleri

Değerli Taşlar – Vajrada Ametisti Nerede Bulunur

Elemental mücevherlerden herhangi birini elde etmenin birkaç yolu vardır; işlemek, dönüştürmek, günlük komisyonları tamamlamak veya Mondstadt ve Liyue hediyelik eşya dükkanlarından satın almak gibi. Bununla birlikte, birçok boss da onları düşürecektir. Boss’un veya mücadelenin seviyesi ne kadar yüksekse, düşürecekleri mücevherin seviyesi de o kadar yüksek olur.

Düşman Ganimeti – Handguards Nerede Bulunur?

Ebedi Ekselanslarının yükselmek için kullandığı ortak düşman ganimate, Nobushi ve Kairagi savaşçıları tarafından düşürülen El Muhafızlarıdır.

Bu düşmanların seviyesi ne kadar yüksekse, onlardan o kadar yüksek seviyede El Muhafızı elde edebilirsiniz.

Herhangi bir seviyede, bu düşmanlardan Eski Korumalar elde edebilirsiniz. Kairagi ve Nobushi 40. seviye veya daha yüksek olduğunda, Kageuchi Korumaları düşürebilirler. 60. seviye veya daha yüksek olduğunda, Ünlü Korumalar düşürebilirler. Bu eski samuraylar sadece Inazuma’da bulunur, bu yüzden onlarla başka bir yerde karşılaşmayı beklemeyin. Neyse ki, bölgenin neredeyse her yerinde, özellikle de Kannazuka’da bulunurlar.

Raiden Shogun Yetenek Malzemeleri

 

Raiden Shogun’un ihtiyaç duyacağı yetenek kitabı serisi Light serisidir. Ayrıca aşağıda listelenen birkaç öğeye ve yüklü miktarda Mora’ya daha ihtiyacı olacaktır. Bu tablonun altında, bir yeteneği en üst düzeye çıkarmak için gereken bu öğelerin toplam sayıları ve Raiden Shogun’un üç yeteneği de tamamen yükseltmek için kaç taneye ihtiyacı olduğunu görmek için bu sayılar üçe katlanmıştır.

Raiden Shogun Yetenek Malzemeleri

Yetenek Kitapları

Işık Serisi Işık serisi yetenek kitapları, her yetenek kitabı serisi gibi etkinlikler, işçilik ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli şekillerde bulunur. Ancak, alanlara meydan okumak ve bu kitapları doğrudan bulmak için Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri Violet Court alanına gidin.

Trounce Malzemeleri ve İçgörü Kronları

Raiden Shogun’un yeteneklerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu son eşyalar, La Signora’yı yenerek elde edilen bir eşya olan Erimiş An ve İçgörü Taçlarıdır. İlki, Kızıl Cadı’ya karşı haftalık Trounce alanına meydan okuyarak elde edilebilir. Seviye 70 veya daha yüksek bir seviyede yenildiğinde Erimiş An’ı düşürecektir.

İçgörü Taçları, bir yeteneğin yükseltmesini tamamlamak için gerekli olan ve onu 9. seviyeden 10. seviyeye çıkaran süper nadir eşyalardır. Zaman sınırlı özel etkinliklerden veya Inazuma’daki Kutsal Sakura’ya ve Dragonspine’daki Frostbearing Tree’ye adakta bulunarak elde edilebilirler.

Genshin Impact PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlarda mevcut olup Nintendo Switch versiyonu da geliştirme aşamasındadır.