The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir? | Rakip İnceleme

The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir? Rakip İnceleme , Rakipleri yenmek , the sims 4 rakipleri çalışma görevi ; The Sims 4’te Rakipleri İncelemek için, oyuncuların önce bir sporcu olarak bir kariyere sahip olmaları gerekir ve daha sonra bu görevi yapmanın iki yöntemi vardır.

The Sims 4‘te çeşitli kariyerler vardır. Sporcu ve Ressam gibi bazıları zaten temel oyundaydı. Diğerlerine yalnızca Interior Decorator ve Critic gibi bir Genişletme Paketine sahip olarak erişilebilir. Ayrıca Get to Work paketi sayesinde oyuncular Sim’leriyle seyahat edebilir ve işteyken görevlerini tamamlamalarına yardımcı olabilir.

Her kariyer, Sim oyuncularından Sim’lerini terfiye bir adım daha yaklaştıracak belirli bir görevi tamamlamalarını ister. Bazen tek bir iş iki farklı kariyer yoluna ayrılabilir, bu nedenle oyuncuların ne seçtikleri konusunda dikkatli olmaları gerekir. Örneğin, sporcu iki seçeneğe bölünmüştür ve bunlardan yalnızca biri Çalışma Rakipleri görevini içerir. Aşağıdaki yazımız, nerede bulunabileceğini ve nasıl tamamlanacağını açıklamaktadır.

The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir?

İlk olarak, oyuncuların Sim’lerinin kariyer listesinden Sporcu Kariyerini seçmesini sağlamaları gerekir. Bu adımı yapmak için telefonu veya herhangi bir bilgisayarı kullanabilirler.

Telefonda İş kategorisine gidin (bir bavula benziyor), ardından İş Bul’u seçin.

The Sims 4’te şu anda var olan tüm işlerin bir listesi görünecektir. Geriye kalan tek şey Sporcu Kariyerini aramak ve onu seçmek.

Bilgisayara gelince, oldukça basit. Simmers’ın üzerine tıklaması ve Kariyer seçeneğini seçmesi gerekiyor. Bundan sonra, Bir İş Bul’u seçin ve istediğiniz işi arayın.

The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir?
The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir?

Athlete (sporcu) kariyerini seçtikten sonra, oyuncuların Simleri Waterperson olarak çalışmaya başlayacak ve günlük görevleri Work Out olacak.

Bir süre çalıştıktan ve günlük görevleri tamamladıktan sonra Sim terfi edecek.

Rakip İnceleme

Dördüncü terfi elde edildiğinde, Simmers’a iki seçenek verilecektir; Vücut Geliştirmeci ve Profesyonel Sporcu.

Rakipleri İncele görevini almak için oyuncuların ikinci seçeneği seçmesi gerekiyor.

Rakip İnceleme
Rakip İnceleme

Ardından, Sims oyuncuları Rakipleri iki yöntemle inceleyebilir. Birincisi, bilgisayarı kullanmaktır:

  1. Herhangi bir bilgisayara gidin
  2. Web seçeneğini seçin
  3. Çalışma Rakiplerini Seçin

İşlem yaklaşık iki saat sürer (Sims zamanı), bu nedenle oyuncuların Sim’lerinin ihtiyaçlarının tam olduğundan emin olmaları gerekir. Ek olarak, bu görev için mükemmel ruh hali Enerji Dolu olacaktır. Bir enerji içeceği veya egzersiz, Sim’i kesinlikle doğru havaya sokacaktır.

Diğer bir yol ise Create A Sim (CAS) sırasında Duygusal kategorisinden Aktif özelliği seçmektir.

The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir?
The Sims 4: Rakipler Nasıl İncelenir?

İkinci tekniğe gelince, televizyonu kullanmaktır. Oyuncuların yalnızca TV’ye basması yeterlidir ve Çalışma Rakipleri seçeneği görünecektir.

Bu yöntem, Simmers TV izlerken başka eylemler de yapabildiğinden daha pratiktir.

Örneğin, bir televizyonun önüne bir koşu bandı yerleştirilebilir ve Sim aynı anda hem antrenman yapabilir hem de Rakipleri İnceleyebilir.

 

DAHA FAZLA SİMS 4 YAZISI İÇİN : THE SİMS 4