Among Us Airship Haritası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Among Us Airship Haritası Hakkında Bilmeniz Gerekenler ;  Airship Haritası , Airship Haritası Hakkına Bilgi ,Airship Haritası  Nasıl Oynanır?; Among Us için yeni bir harita nihayet geliyor ve Airship Haritası , Among Us daki hayranların denemek isteyeceği birçok içerik eklemeyi vaat ediyor.

2020’de Twitch’te olan herkes muhtemelen yılın hemen hemen herkesin Among Us oynadığı bölümünü hatırlıyor. Twitch izleyicilerine hükmeden, YouTube’da sonsuz bir Among Us içerik dizisini başlatan ve aynı oyunu oynamak için her türden yayıncıyı bir araya getiren yılın belirleyici oyunlarından biriydi. Bir oyunun, Among Us olduğu gibi akışa tamamen hakim olduğunu görmek alışılmadık bir durumdur, ancak geçen yılki karantina süresince, Among Us öne çıkmayı başardı. Oyunun etrafındaki Hubbub biraz soğudu, ancak yeni Among Us Airship Haritası popülaritesini tekrar artırabilir.

Airship haritası , Among Us için gerçekten çok önemli. Oyun, 2018’de piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana bu kadar büyük bir güncelleme almadı, çünkü Innersloth’un bu oyun üzerindeki çalışmaları, yayıncılar onu keşfedene kadar çoğunlukla kabul edilmedi. Bundan önce, Innersloth daha çok Henry Stickmin oyunlarıyla tanınıyordu veAmong Us Airship Haritası ‘nın aslında Henry Stickmin serisindeki belirli bir girişe referans olduğu ortaya çıktı. Airship güncellemesi , bu oyunlara da atıfta bulunan her türlü kozmetik ürünle birlikte gelecek, ancak Among Us Airship Haritası, güncellemenin açık ara en önemli parçası olmaya devam ediyor. Oyunu tamamen değiştiren ve gelecekteki Among Us ‘daki haritalar için heyecan verici olasılıklara işaret eden yeni mekanikler sunar.

Airship ‘in Yeni Mekaniği

Among Us Airship Haritası ‘nın sunduğu iki önemli yeni mekanik var.

  • Bunlardan biri, hareketliliğin artık sadece haritada dolaşmaktan ibaret olmamasıdır. Among Us Airship , oyuncuların sırasıyla yukarı ve aşağı inip boşlukları geçmek için kullanmak zorunda kalacakları merdivenler ve uçan platformlara sahiptir. Oyuncular, merdivenleri ve platformları ne zaman ve nasıl kullanacaklarını dikkatlice düşünmek zorunda kalacaklar çünkü bunlar etrafta dolaşmanın uygun bir yolu ama aynı zamanda oyuncuları birbirleriyle tuzağa düşürebilirler. Airship’in fragmanı, bir Sahtekar sabotajının uçan platformları devre dışı bırakabileceğini öne sürüyor, bu yüzden Among Us daki hayranlar kiminle seyahat ettiklerine dikkat etmeli, yoksa bir köşeye sıkışacaklar.
  • Bir diğer son derece önemli mekanik, oyuncuların toplantılardan sonra Among Us Airship Haritası ‘nda nereden başlayacakları seçeneğidir. Oyuncuların toplantılardan sonra üç seçeneği vardır: Makine Dairesi, Kayıtlar veya Ana Salon. Farklı başlangıç ​​pozisyonları, Among Us oyuncunun oyuncu pozisyonlarını takip etme ihtiyacını tamamen gözden geçirir. İnsanların tura nerede başladığını ve oradan nereye gittiklerini bilmek, Sahtekar’ın kim olduğunu anlamak için çok önemlidir, ancak artık turun başında herkesin nerede olduğunu kesin olarak bilmek zor ve oyuncular, turda izole edilmeyi daha kolay bulabilir. Among Us Airship Haritası , oyuncuları haritada gezinme ve diğer herkesin nereye gittiği konusunda daha eleştirel düşünmeye zorladığından, Among Us daki gazilere iyi bir meydan okuma sunmalıdır.

Yepyeni Bir Harita Türü

Among Us Airship Haritası

Airship Haritası ‘nın birçok niteliği onu önceki haritalardan ayırdı. Geçen Ekim ayında bir Innersloth geliştiricisi, Airship’in oyundaki bugüne kadarki en büyük harita olabileceğini ve bunun Airship’in çoklu başlangıç ​​konumlarıyla iyi bir şekilde eşleşebileceğini tweetledi. Tek başına bu boyut Among Us oyuncular için daha büyük bir zorluk seviyesi sunacak.

Hayranlar ayrıca Airship odalarının çoğunlukla benzersiz olduğunun farkında olmalıdır. Çöp poşetlerini çıkarmak ve bir değerli taşı cilalamak gibi daha önce Among Us görünmeyen birçok yeni Mürettebat arkadaşı görevleri olacak.

Bu yeni görevler, yeni mekaniklerle dolu bu büyük haritanın öğrenme eğrisine daha da fazlasını katacak.

Innersloth’un Among Us popüler kalmasını sağlamak için yapabileceği en iyi şey, hayranlara oyunun keyfini çıkarması için daha fazla yol sunmaktır. Yeni bir harita bunu yapmanın bir yoludur, ancak Among Us oyunun oynanış şeklini değiştiren yeni bir harita aldığını görmek daha da iyidir. Yeni hareket mekaniği ve görevleri, Innersloth’un Among Us kendini taze hissetmesini sağlamak için bulması gereken şeydi. Bu oyunun uzun vadede ne kadar popüler kalabileceği görülecek. Her türden oyuncu tarafından anlaşılması ve sunulması kolaydır, ancak birçoğu hala oynanış döngüsünün bir izleyici kitlesini uzun süre yakalamak için çok basit olduğundan endişeleniyor.

 

İlginizi Çekebilecek Yazılar: