Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir? ;Among Us , oyuncular farklı oyun ayarlarını değiştirerek oyunun çalışma şeklini etkileyebilirler. Bu yazıda Among Us özel oyun ayarlarının nasıl yapılacağını ve değiştirileceğini anlatacağız.

Among Us, oyunculara yükledikleri oyunun ayarlarını özelleştirme seçeneği sunar. Oyunun en iyi bölümlerinden biri, oyun ayarlarında birden fazla Impostor seçebilir, oyuncuların hareket hızını ayarlayabilir veya acil durum toplantılarının süresini ayarlayabilirsiniz.

Sizlere bu oyun ayarları hakkında detaylı bilgi vereceğiz ve bu ayarların nasıl değiştirileceğini görsellerle detaylı olarak anlatacağız. Oyunda oyun ayarlarını değiştirerek oyuna kendi kurallarınızı ekleyebilirsiniz. Among Us saklambaç tarzı modları da deneyebilirsiniz. Saklambaç için süreyi ve görüş aralığını sınırlayabilir ve Sahtekarların sizi fark etme süresini uzatabilirsiniz. Böylece oyunlar bir tıklama daha eğlenceli hale gelebilir. Dilerseniz bu ayarların nasıl yapıldığını görelim…

Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir?

1. Oyuna Giriş Yaparak Sunucu Kurun

Öncelikle Among Us ana menüde bulunan “Online” bölümünde bir oda kurarak oyuna girin. Arkadaşlarınızı oyuna nasıl davet edeceğinizi bilmiyorsanız, buradaki gönderiye göz atabilirsiniz.

Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir?

2. Oyun Başlatma Lobisinde Bilgisayarın Yakınına Git

Oyuna başlamadan önce bekleme lobisindeki bilgisayara gidin ve sağ alttaki “Özelleştir” yazısına tıklayın.

Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir?

3. Belirttiğiniz Özel Ayarları Yapın

Oyunun bu ortamda yapabileceğiniz birçok şey var. Arkadaşlarınızla anlaşmış olduğunuz ayarları uygulayabilirsiniz. Oyun dili İngilizce olduğundan, bu bölümde düzenleyebileceğiniz ayarlar aşağıdaki gibidir:

  • Acil Durum Toplantı Sayısı
  • Acil Durum Zamanı
  • Toplantıdaki Tartışma Süresi
  • Oylama Zamanı
  • Oyuncu Hızları
  • Takım Arkadaşı Görünümü
  • Sahtekar Vizyonu
  • Sonraki Öldürme için Bekleme Süresi
  • Öldürme Mesafesi

Benzer Yazılar : Among Us Nasıl Oynanır ? 2021 Taktikleri

Among Us Oyun Ayarları Nasıl Değiştirilir?

4. Joystick Ayarları

Bu ayarlar bölümünden joystick ayarlarınızı yapabileceğiniz gibi, ses bölümünden de SFX ve müzik bölümünü ayarlayabilirsiniz.

5. Karakter Renk Ayarı

Bu bölümde karakterinizin rengini değiştirebilirsiniz. Bunu en sevdiğiniz renge göre seçebilirsiniz.

6. Şapka Seçme Ayarı

Bu ayarda karakteriniz için istediğiniz şapkayı seçebilirsiniz. Farklı ve güzel tasarımlara sahip bu şapkaları mutlaka deneyin.

7. Hayvan Seçme Ayarı

Among Us hayvan satın alarak farklı hayvanlarınızı yanınızda götürebilirsiniz. Ne yazık ki, çektiğimiz ekran görüntüsünde hiç hayvan yok. Bunları internetten kontrol edebilirsiniz.

Among Us, arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebileceğiniz son dönemin en popüler oyunlarından biridir. Ayrıca sunduğu çeşitli oyun ayarları sayesinde oyun zevkinizi arttırır ve arkadaşlarınızla farklı zorluklar deneyerek oyunu oynayabilirsiniz.

Bu yazımızda Among Us oyun ayarlarından bahsettik. Umarız yazımız faydalı olmuştur, herkese arkadaşlarıyla keyifli ve keyifli oyunlar dileriz …

Daha Fazla Oku: Among Us Oyun Modları – Oyun Modları Arasındaki Farklılıklar Nelerdir ?

Daha Fazla Oku: Among Us Benzeri En İyi 12 Oyun 2021

Daha Fazla Oku: Among Us En İyi Modlar