Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama

Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama ; Forza Horizon 5’te seviye atlama, oyunculara Wheelspins ve Accolades sağlar ve hatta üzerinde çalışılacak prestij seviyeleri bile vardır.İşte hızlı seviye atlamak için yapmanız gerekenler…

Forza Horizon 5, oyuncuları uzun süre meşgul etmek için birçok farklı Etkinlik ve Zorluk türüne sahiptir. Bu aktivitelerde ilerlerken seviye atlama doğal olarak gerçekleşecektir, ancak her seviye bir Wheelspin ve prestij yolunda bir adım daha sağladığından, bazıları nasıl hızlı bir şekilde seviye atlanacağını bilmek isteyebilir.

Forza Horizon 5’te XP kazanımlarını en üst düzeye çıkarmanın uygun yolları var ve AFK çiftçilik yöntemleri var. Bu kılavuz, yalnızca oyuna aktif olarak katılırken hızlı seviye atlamanın yollarını kapsayacaktır.

Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama

Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama
Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama

Forza Horizon 5 , neredeyse her şey için XP’yi tüketiyor. Sadece oyunu oynamak, oyuncuları herhangi bir aktiviteye katıldıkları için ödüllendirecektir, ancak daha fazla XP kazanmanın ve sonuç olarak hızlı seviye atlamanın ek yöntemleri vardır.

Oyuncular Forza Horizon 5’te hızlı bir şekilde seviye atlayabilirler:

  • Yüksek Beceri Zincirleri oluşturmak.
  • Forza Horizon 5’te ezici XP bonus panoları.
  • Yarışları tamamlamak (yarışları kazanmak için daha da fazla XP).
  • Beceri Puanları harcayarak XP’nin kilidini açmak.
  • Övgüleri Tamamlamak.
  • Aynı kulübün parçasıyken Forza Horizon 5’te çok oyunculu olarak arkadaşlarınızla oynamak.

Oyuncular, hızlı seviye atlamak için XP kazanırken Forza Horizon 5’te Super Wheelspins kazanmak istiyorlarsa, Beceri Puanları kazanmaya ve harcamaya odaklanmalıdırlar. Bu para birimi, zaten ek XP kazanmanın harika bir yolu olan bankacılık Beceri Zincirleri tarafından oluşturulur. 2015 Porsche Cayman GTS gibi hem XP hem de Super Wheelspin Perk’e sahip ucuz bir araba seçin ve ardından bir sürü satın alın.

Hem 3000XP hem de Super Wheelspin Avantajlarının kilidini açmak Forza Horizon 5’te 11 Beceri Puanına mal olur. Ek 6 Beceri Puanı için, oyuncuların 2015 Porsche Cayman GTS’yi satmadan veya çöpe atmadan önce Forzathon Puanlarını ve sıradan Wheelspin Avantajını açmaları da önerilir.

Forza Horizon 5’te Prestij Nasıl Yapılır?

Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama
Forza Horizon 5: Hızlı Seviye Atlama

Forza Horizon 5‘in bir prestij sistemi vardır ve bu sistem, bir oyuncunun Seviye 200’e ulaştıktan sonra Oyuncu Etiketinin yanına özel bir yıldız simgesi ekler, ancak bunlar Seviye 1’e geri getirilir. Her seviye sıfırlama ile artan prestij.

Bir sonraki oyuncu seviyesine ulaşmak için gereken XP miktarı, on aşamanın her birinde artar. Forza Horizon 5’te her prestijden sonra maksimum oyuncu seviyesi 2999’dur. Bu, tüm Forza hayranlarının serideki bir sonraki girişe kadar üzerinde çalışması gereken büyük bir hedeftir.

 

Forza Horizon 5: Nickname Değiştirme | İsim Nasıl Değiştirilir?