Genshin Impact Arkadaşlık Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

Genshin Impact Arkadaşlık Seviyesi Nasıl Yükseltilir? ; Genshin Impact’teki her parti üyesinin, isim levhaları gibi özel açılabilir öğeler elde etmek için arttırılabilen bir Arkadaşlık seviyesi vardır.

Genshin Impact‘in muhteşem açık dünyası, tamamlanması gereken farklı görevler, işe alınacak karakterler ve savaşacak canavarlarla dolu. Pek çok ilginç mekaniği olan çok büyük bir RPG olduğu için, bazı oyuncular, örneğin Arkadaşlık seviyeleri gibi belirli şeylerin nasıl çalıştığından emin değiller. Oyuncular bu yazımızda, Genshin Impact oyuncuları Arkadaşlık seviyelerini nasıl artıracaklarını ve parti üyeleri için ne yaptığını öğrenecekler.

Genshin Impact Arkadaşlık Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

Genshin Impact‘teki Arkadaşlık seviyelerini yükselterek, oyuncular karakter isim kartlarının ve özel ses hatlarının diğerlerini açabilecekler. Bu kilitlenebilir özellikli olabilir, Arkadaşlık çıkarabilir 10’a çıkarabilir, bu da biraz zaman alabilir.

Oyuncular her gün Genshin Impact‘e giriş yaparak, günlük komisyon ödülünü veya Macera Sıralaması ödüllerini talep ederek Yoldaşlık EXP de kazanabilirler. Bununla birlikte, oyuncular bu Arkadaşlık seviyelerini yükseltmek için daha da hızlı bir yöntem arıyorlarsa, oyunculara kesinlikle yardımcı olacak küçük bir numara var.

Dünya Etkinlikleri, oyuncuların Yoldaşlık EXP kazanabilecekleri diğer olaylardır ve dünya genelinde rastgele gerçekleşir. Yine de onları tetiklemeye zorlamanın bir yolu var ve bu, oturumu kapatıp tekrar oyuna girmeyi içeriyor.

Oyuncular Luhua’daki bu belirli noktaya giderse, bazı düşmanları yenmelerini gerektirecek bir olayı tetikleyebilirler. Oyuncular bu görev için günde 10 defaya kadar ödül alabilirler, bu yüzden Dostluk seviyelerini yükseltmek için bir ton Companionship EXP elde etmek için defalarca tekrarlanabilir.

Genshin Impact Arkadaşlık Seviyesi Nasıl Yükseltilir?
Genshin Impact Arkadaşlık Seviyesi Nasıl Yükseltilir?

Oyuncular oyundan çıkıp aynı noktaya döndükleri sürece dünya etkinliği tetiklenmelidir. Bu yöntem biraz monoton veya tekrarlı olabilir, ancak oyuncuların aradığı o değerli EXP’yi elde etmenin kesin bir yoludur. Tapınak ve avlu görevlerinden bazıları bu EXP’yi kazanmanıza yardımcı olabilir, ancak oyunda oyuncuların belirli bir Macera Sıralamasına ulaşılıncaya kadar onları denemesine izin vermeyen bazı seviye sınırlamaları vardır.