Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları

Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları ; Resident Evil: Village‘da keşfedilecek üç kombinasyon var. İşte hepsine bulabileceğiniz yazımız…

Resident Evil Village‘da ilerlemeyi engellemeye çalışan birçok modern kavram var. İster yabancı mekaniklere sahip yepyeni bir mutant, kimsenin geldiğini göremediği yaratıcı bir tuzak veya en parlak oyunculara bile meydan okuyacak bir bulmaca olsun, oyunun her karşılaşmada esinti atmaya çalışan oyuncuları yavaşlatmasının birçok yolu vardır. .

Ancak bazen Ethan Winters‘ı yavaşlatmanın en iyi yolu, eski moda bir şifreli kilittir. Oyunda üç tane var ve hiçbiri avucunun içinde kalıcı bir pazarda bir karalamaya bakmak kadar basit değil. Hepsi görünürde gizlidir, ancak yine de gizlidirler. Bir kod yolu engelliyorsa, kombinasyon burada bulunabilir.

Dollhouse Koridoru (The Dollhouse Hallway)

Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları
Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları

Dollhouse koridorunun kodu 052911

Bu kodu almak için oyuncuların Donna Beneviento’nun malikanesine girmeleri gerekecek. Oyuncak bebekle etkileşim halindeyken, sağ omuz bölgesini kontrol edin ve Gümüş Anahtarı alın. Ardından sol ele geçin ve Kanla Kaplı Halkayı çıkarın. Bitişikteki kapı Gümüş Anahtar ile açılabilir ve içinde bir musluk bulunur. Kanla Kaplı Yüzüğü koşunun altına yapıştırın. Ardından yüzüğü (şimdi Alyans olarak adlandırılır) inceleyin ve bandın altına bakın. Alyans bandının içindeki numara olan 052911, Dollhouse’daki bu odadan çıkmanın kodudur.

Atölye Dolabı (The Workshop Cabinet)

Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları
Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları

Atölye dolabının kodu 070408’dir

Bu, oyuncuları kapatabilir çünkü onlara “Pencereden bakmalarını” ve sonra dışarı çıkmalarını söyleyen bir ipucu alacaklar. Bulurlarsa, altı sayıdan dördünü bulurlar, ancak bundan fazlasını bulamazlar. Bu not aslında belirli bir ayrıntıya kadar takip edilmelidir, çünkü pencere bölmesinin orta kısmında ortadaki iki sayı vardır. Pencerenin içinden göz atarak, tuğla depolama tesisindeki beyaz sayıları, bölmedeki sarı sayıları ve ardından muşamba üzerindeki mavi sayıları okuyun. Sola dönün ve şifreli kilit üzerinde 070408 rakamlarını girerek kabini açın.

Maestro’nun Hazinesi (Maestro’s Treasure)

Resident Evil Village Tüm Kapı ve Güvenlik Kodları

Maestro’nun hazinesinin kodu 270917’dir.

Diğer iki koddan farklı olarak, bu kod aslında tamamen atlanabilir, dolayısıyla içerdiği hazineleri (Maestro’nun Koleksiyonu) gözden kaçırabilir. Luthier’in Anahtarını alanlar, anahtarlıktaki kemanı not edecekler ve Maestro’nun evinin melodik temalı bir anahtarla en iyi uyan ev olduğunu doğru bir şekilde anlayabilecekler. Ancak içeride malları almalarını engelleyen şifreli kilit bulunmaktadır. Neyse ki, kod çözümüne karşılık gelen mum boya ile yazılmış bir ipucu ve altı basamaklı bir doğum günü var. 270917’de yumruk atarak Maestro’nun hazinesine ulaşın.

Üç kilidi de aştığınız için tebrikler ve oyunun geri kalanında iyi şanslar!