Tüm Felaketlerin Gerçek Kralı kartı nasıl alınır! Yu-Gi-Oh! Master Duel

Tüm Felaketlerin Gerçek Kralı, Yu-Gi-Oh’da bulunabilecek en yaygın kullanılan ve meta-ilgili kartlardan biridir! Usta Düello. Bu kart bir Xyz Canavarıdır ve sahada iki veya daha fazla Seviye 9 Canavar olduğunda Özel Çağrılabilir. Alanı 9. Seviye kartlarla doldurabilen Sanal Dünya gibi bir arketip çalıştırdıysanız, bu kart rakiplerin saldırılarını durdurabileceğinden son derece yardımcı olabilir. Bu öğe, güverte başına bir kopya ile sınırlı olduğu için son derece güçlü.

Peki Master Duel’de bu kartı nasıl elde edebilirsiniz? Hadi bir bakalım.

Yu-Gi-Oh! Master Duel oyuncuları, True King of Calamities’i iki yöntemden biriyle elde edebilir. Bir yol, bir kart hazırlamaktır. Tüm Felaketlerin Gerçek Kralı bir UR kartı olduğundan, bir kopya oluşturmak için 30 CP-UR puanı gerekecektir.

True King’i oluşturmak için Deste bölümüne gidin, bir deste bulun, düzenleme seçeneğini seçin ve ekranın sağ tarafında onu arayın. Ardından onu bulun ve zanaat istemini getirmek için LT/L2/ZL’ye basın.

Alternatif olarak, bu kartın bir kopyası paketler aracılığıyla elde edilebilir. Tüm Felaketlerin Gerçek Kralı, Ana Paket aracılığıyla edinilebilir. Ek olarak, True King’i öne çıkan bir kart olarak gösterebilecek Gizli Paketlere de dikkat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir