Zula Giriş – Zula Kayıt Rehberi

Bu yazımızda Zula Giriş – Zula Kayıt Rehberi bulabilirsiniz.İşte Zulaya giriş nasıl yapılır,Zula Kayıt ve indirme linki,Zula Sistem gereksinimleri nelerdir ?Zula nasıl hesap oluşturulur ?

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde bir video oyunudur. Oyun, Türk yapımı ilk MMOFPS oyunudur. Oyun 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapmıştır. Zula, resmî sitesi üzerinden ücretsiz indirilip kayıt olunduktan sonra oynanabilmektedir..

1- Kullanıcı Adı;

Zula’ya giriş yaparken kullandığınız isimdir. (oyun içi takma adınızı oyuna ilk girişte seçeceksiniz.) Kullanıcı adınızı seçerken içerinsinde Türkçe karakter (ç,ı,ü,ğ,ö,ş,İ) olmaması gerekmektedir. Kullanıcı adınız daha önce kullanılmışsa “kullanıcı adı sistemde zaten kayıtlı” uyarısı gelecektir. Bu durumda yeni bir kullanıcı adı seçmeniz gerekmektedir.

2- E-Posta Adresi;

Karakterinizin güvenliği ve iletişim için doğru bir e-posta adresi girmenizi öneriyoruz. Unutmayın ki, hesabınızın size ait olduğunun en önemli kanıtı e-postanız olacaktır.

3- Şifre;

Hesabınıza giriş yapmanızı sağlayan anahtardır. Zula’da şifrenizi belirlerken şifrenizin en az 1 harf ve 1 rakamdan oluşması gerekmektedir. Ayrıca şifreniz en az 6 en fazla 12 karakterden oluşmalıdır. Uyarı: Şifreniz size özel olmalıdır. Bu sebeple lütfen şifrenizi hiçbir kullanıcı ile paylaşmayın. Aksi taktirde başınıza gelebilecek kayıplardan Lokum Games sorumlu değildir.

4- Şifrenizi Tekrar Giriniz;

Şifre bölümünde oluşturduğunuz şifreyi tekrar yazarak doğruladığınız alandır.

5- Kullanıcı Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum;

bu alanda Lokum Games tarafından oluşturulan Kullanıcı Sözleşmesi bulunmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın sözleşmeyi okuyarak işaretlemesini öneriyoruz.

6- Davranış Kurallarını Okudum ve Kabul Ediyorum;

Zula oynarken uymanız gereken davranış kurallarının bulunduğu alandır. Tüm kullanıcılarımızın kuralları okuyarak işaretlemesini öneriyoruz.

7- Duyuru ve Bilgilendirme E-postası Almak İstiyorum;

bu alanı işaretleyerek Zula’da son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

8- Ben robot değilim;

bu alana tıklayarak sahte bir kayıt olmadığınızı kanıtlamanız gerekmektedir.

9- Hesabımı Oluştur;

tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde bitirdikten sonra bu butona tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

10- Ücretsiz İndir;

Ücretsiz indirme linki

 

ZULA Sistem Gereksinimleri