League of Legends 11.8 Yama Notları

League of Legends 11.8 Yama Notları – Yeni Şampiyon Gwen, Dragonslayer, Blackfrost görünümleri … League of Legends 11.8 güncellemesi , Hallowed Seamstress, çeşitli ARAM güncellemeleri ve bazı parlak yeni görünümler getiriyor… Space Groove etkinliği bu hafta başlıyor ve League of Legends 11.7 yaması ‘nın canlı sunuculara gelmesiyle yeni bir geçiş, görünümler ve daha fazlasını getiriyor. Ve yolda yepyeni bir şampiyonumuz var: League of Legends 11.8 Yama Notları ile ilk kez sahneye çıkacak olan Hallowed Seamstress Gwen . Bunlardan bahsetmişken, LoL’ün bir sonraki büyük yaması artık PBE’yi vuruyor, o yüzden LoL 11.8 yama notlarında neler olduğuna bir göz atalım…

LoL 11.8 Yama Notları: Yeni Şampiyon Gwen

League of Legends 11.8 Yama Notları
League of Legends 11.8 Yama Notları

Öncelikle, LoL’ün en yeni yüzü. Gwen, artık yok olan yaratıcısı tarafından sevgiyle hazırlanmış Gölge Adalar’dan eski bir oyuncak bebek. Güçlü sihirle hayata geçirilen ve yaratıcısının özü ile aşılanan Gwen, onu yapmak için kullanılan aletleri – makas, iğne ve ip – güçlerini kullanarak, yardıma ihtiyacı olanlarla savaşmak için spektral silahlara dönüştürdü.

Çok oyunculu oyunun en son eklemesinin yanı sıra, League of Legends 11.8 Yama Notları ile birlikte gelen birkaç yeni görünümümüz de var. Bu haftanın başlarında ortaya çıkan Gwen’in Space Groove görünümü, Sion ve Vel’Koz için Blackfrost ve Galio, Kayle ve Twitch için Dragonslayer görünümleriyle birlikte PBE’ye çarptı. Aşağıda tüm bunlara bir göz atabilirsiniz.

LoL 11.8 Yama Notları: Yeni Kostümler ve Görünümler

Çok oyunculu oyunun en son eklemesinin yanı sıra, 11.8 yamasıyla birlikte gelen birkaç yeni görünümümüz de var. Bu haftanın başlarında ortaya çıkan Gwen’in Space Groove görünümü, Sion ve Vel’Koz için Blackfrost ve Galio, Kayle ve Twitch için Dragonslayer görünümleriyle birlikte 11.8 yaması PBE sunucularına geldi bile!

Space Groove Gwen: 1350 RP

Blackfrost Sion: 1350 RP

Blackfrost Vel’Koz: 1350 RP

Dragonslayer Galio: 1350 RP

Dragonslayer Kayle: 1350 RP

Dragonslayer Twitch: 1350 RP

LoL 11.8 Yama Notları: Denge Değişiklikleri

11.8 Yaması Şampiyon Değişiklikleri

Sett: Q yeteneği

  • Sett’in Q yeteneğinde yer alan; Minyonlara karşı maksimum 400 hasar ibaresi artık yeteneğin açıklama kısmında yazmıyor.

League of Legends 11.8 Yama Notları – Eşya Değişiklikleri

Kimyasal Çürütücü

Yetenek Hasarı 55’den –> 50’ye düşürüldü.

Hextech Roketkemer

Bu eşya artık +6 Büyü Nüfuzuna sahip ve
Sağlık 350’den –> 250’ye düşürüldü.

LoL 11.8 Yama Notları: ARAM Değişikliği

Riot, 11.8 Yaması ile ARAM’a gelen bazı görsel efektlerin ve diğer değişikliklerin ön izlemelerini yayınladı:

  • Artık en yakın poroya bir poro-snax atabilirsiniz! Poro besleme ile ilgili tüm görsel efektler, patlamaları dahil temizlendi ve modernize edildi! Ayrıca bazı sevimli ses efektleri eklendi. Ayrıca, en az bir kez beslenen porolar, onları takip eden sabit kalplere sahip olacaklar.
  • Kartopu Sihirdar Büyüsü de temizlendi. Ne zaman vurduğunuzu bildiğinizden emin olmak için artık iki farklı efekt var.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)