Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon çıkış tarihi

Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon çıkış tarihi  ;Fortnite 2.Bölüm 6.Sezonun ne zaman geleceğini ve oyuna nelerin ekleneceğini öğrenin.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 6’da neler olacağını bilmek ister misiniz? Oldukça popüler olan battle royale, yıllar içinde birçok kez gelişen oyunla genel olarak 16. sezonuna girmek üzere ve önceki sezon Sıfır Noktası’nın haritanın ortasında belirdiğini ve her türlü kargaşaya ve yaramazlığa neden olduğunu gördü.

Fortnite ayrıca, her sezon boyunca – çoğunlukla Marvel ve DC evrenlerinden – pek çok konuk karaktere sahipti, ancak Sezon 5, her hafta farklı bir franchise’dan iyi bilinen bir yüze sahipti. Star Wars ve Predator’dan Halo ve Street Fighter’a, hem film hem de video oyunlarından popüler karakterler Fortnite adasını süsledi. Son söylentiler ne olacağına dair herhangi bir gösterge ise, bu eğilim yakında pes etmeyecek.

Ama Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon‘daki tema ne olacak? Sızıntılar geçecek bir şeyse, ufukta daha fazla DC meselesi var ve tüm Sıfır Noktası hikayesinin devamı kesindir. İşte Fortnite için gelecek sezon hakkında bildiğimiz her şeyin özeti.

Fortnite  2.Bölüm 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon çıkış tarihi 16 Mart olup güncelleme saati 14:00 GMT, 09:00 EST ve 06:00 PST’dir. Bir önceki sezon toplamda 15 hafta sürmesi planlandığından, Mart ayının ikinci haftasında sona erecek.

Mevcut savaş geçişi de 16 Mart’ta sona eriyor ve bu da her zamanki 950 Fortnite V-Papel için mevcut olmasını beklediğimiz yepyeni bir Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon Battle Pass’e yer açıyor. Bu size 7,99 $ geri kazandırır – ancak her hafta Battle Pass zorluklarını tamamlayarak toplam 1.500 V-Bucks kazanabilirsiniz. Ayrıca, Battle Pass’in ilk 25 kademesinin kilidini anında açan 2.800 V-Bucks’a mal olan Battle Bundle’ı satın alma seçeneğiniz de var.

SIFIR KRİZİ FİNALİ

2. Bölüm: 6. Sezon 16 Mart’ta başlıyor ve 5. Sezon’un olaylarını bomba gibi sonlandırıyor. Yeni sezona ilk başladığınızda, Ajan Jonesy’nin Sıfır Krizi Finali’ndeki görevinin sonunu oynayacaksınız. Bu olayın sonuçları, bildiğimiz gerçekliği tamamen değiştirecek.

Merak etmeyin, Sıfır Krizi Finali tek kişilik bir deneyim. Bu yüzden sezonda ilk kez oturum açtığınız zaman kaçırmadan oynayabileceksiniz. Önce çevrimiçi izlemek mi istiyorsunuz? Şimdiye kadarki en iddialı sinematik hikâyemizle başlayacak olan küresel ön gösterimi herkesle nasıl izleyebileceğinize dair ayrıntıları yakında paylaşacağız!

Gerçekliğin kaderi tehlikedeyken, işte 5. Sezon sonlanmadan önce size birkaç ipucu. Diğer tarafta görüşmek üzere.

BATMAN / FORTNITE: Zero Point Çizgi romanı

Şimdiye kadar, Fortnite Bölüm 2 Sezon 6’da işlerin nereye gittiğinin en büyük göstergesi Epic’in kendisinden geldi. DC ile bu yeni çizgi roman serisi ortaklığı, Kara Şövalye’nin bir kara deliğe çekildikten sonra Gotham’a geri dönmek için Fortnite evreninden karakterlerle ekip kurduğunu ve bu süreçte hafızasını kaybettiğini görüyor. Sıfır Noktasının gizemini çözebilecek biri varsa, bu “dünyanın en büyük dedektifi” dir.

Batman / Fortnite: Zero Point mini serisi 20 Nisan’da çıkacak. Peki bu neden önemli? Çizgi roman serisinin her sayısında basılacak ve Fortnite’ta kullanılacak çeşitli görünümlerin kilidini açacak bazı cilt kodları var!

  • Batman / Fortnite Zero Point çizgi romanları altı sayıdan oluşan fiziksel bir mini mini dizi olacak
  • Her baskı, Fortnite için oyun içi öğelerin kilidini açmak için kodlar içerir
  • İlk sayı, “New Rebirth Harley Quinn” Fortnite görünümünü içerecek
  • Altı kodun hepsini almak yeni bir “Zırhlı Batman Zero” Fortnite görünümünün kilidini açacak
  • Her ihraç, normal sürüm için 4,99 ABD doları ve stok kartı varyantı için 5,99 ABD dolarıdır.
  • Hem kart stoğu varyantı hem de çizgi romanın normal sayıları aynı dış görünümlere sahip
  • DC Infinite abonesiyseniz (yalnızca ABD), çizgi romanları ve kodları ücretsiz olarak alırsınız

5. SEZON SAVAŞ BİLETİ İÇİN SON ÇAĞRI

Sıradaki Savaş Bileti’nden önce, bu hafta toparlamak isteyebileceklerinize göz atın.

Yol Budur: Beskar Görevlerini tamamlamak, Mando’nun Beskar Zırhı’nı tamamlamak ve 100. aşamaya ulaşıp Çocuk sırt süsünü kapmak için sadece bir hafta kaldı.

Safiri Hedefleyin: Savaş Bileti’nde aşamaları ilerleterek 100. aşama sonrasındaki Kristal tarzları almayı unutmayın. Bu; Reese, Pankek, Mave, Kondor ve Menace için üç parlak tarz demek.

Nefes Kesen Bıçaklar Kazması: Eğer Çılgın Kalpler Takım Çatışmaları’nda Nefes Kesen Bıçaklar ödülünü kaçırdıysanız, Japon Balığı’nın veya Sevdicek’in destansı görevlerini sezon bitmeden tamamlayarak 6. Sezon başlamadan kazmayı açabilirsiniz.

Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon Kostümleri

Fortnite Bölüm 2 Sezon 6 için şu anda onaylanmış görünümler:

  • New Rebirth Harley Quinn
  • Zırhlı Batman Zero

Fortnite 2.Bölüm 6.Sezon Söylentileri

Öyleyse, DC evrenine bir dönüş gördüğümüzü varsayabilir miyiz? Muhtemelen, ancak durumun böyle olduğunu düşündüren çizgi romanların ve iki kilidi açılabilir dış görünümün ötesinde pek bir şey yok.

Diğer tek ipucu, yakındaki bir nehre mor sıvı pompalayan Steamy Stacks’in bu görüntüsü. Şimdi, bu haritayı kirletmek isteyen birinin alçakça bir planı olabilir, ancak bu Kara Şövalye’den çok Kaptan Gezegen için bir iş gibi görünüyor. Yine de geçmişte daha garip şeyler olduğunu varsayıyoruz.