Skyrim: Korsan Gemisi Evi Nasıl Elde Edilir? | Pirate Ship Home

Skyrim: Korsan Gemisi Evi Nasıl Elde Edilir? | Pirate Ship Home ; Bir korsan gemisinde yaşamak isteyen Skyrim hayranları, bu kısa yazımızda Dead Man’s Dread oyuncu evinin kilidini nasıl açacağını öğrenebilir.

Skyrim’de korsan rolü oynamak isteyen oyuncular, Dead Man’s Dread’de ikamet etmekle ilgilenebilirler. Gerçekten de, bu efsanevi gemi, bir freebooter için mükemmel bir yuvadır ve Anniversary Edition’ın tüm sahiplerine açıktır. Skyrim’deki korsan gemisinin kilidini açma hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek isteyen hayranlar için tüm ayrıntılar bu yazımızda bulunabilir.

Skyrim: Korsan Gemisi Evi Nasıl Elde Edilir?

Skyrim’de Korsan Gemi Evinin Kilidini Nasıl Açılır ?

Bu korsan gemisini eve götürmenin ilk adımı, Dead Man’s Dread Creation’ın kurulu olduğunu doğrulamaktır. Bu, oyunun ana menüsünden erişilen Yaratılış Kulübü aracılığıyla yapılabilir ve yine Yaratılış, Skyrim Yıldönümü Sürümü’ne dahildir. Dead Man’s Dread kurulduktan sonra, hayranlar oyuna geri dönmeli ve Solitude’a yönelmelidir.

Daha spesifik olarak, oyuncular Winking Skeever in Solitude’a gitmeli ve The Restless inside adlı bir kitap aramalıdır. Bu kitap handa bir masada, bir sürahi şarap, bir kupa ve bazı altın parçalarının arasında bulunabilir ve onu okumak Huzursuz arayışını başlatacaktır. Bu görev, Dead Man’s Dread’in oyuncu konutu olduğunu iddia etmenin anahtarıdır ve Skyrim hayranlarını Castle Dour’un zindanındaki bir korsan cesedini incelemeye göndererek başlar.

 

Bu ön adıma birkaç farklı şekilde yaklaşılabilse de, muhtemelen en kolay seçenek, gardiyanı cesedin bulunduğu hücreye erişim izni vermeye ikna etmektir. Oyuncular bu yaklaşımı Skyrim’in Temple of the Divines’daki Shrine of Dibella ile etkileşime girerek basitleştirebilir, çünkü bu, muhafızı ikna etmeyi kolaylaştıracaktır. Bir fanın hücreye nasıl girdiğine bakılmaksızın, masadaki Kevon’un Notunu okumalı ve görev ara noktalarını takip etmeye devam etmelidirler.

Sonunda bu ara noktalar oyuncuları Blackborne Isle’a götürecek ve Dead Man’s Dread’i mağarasının içinde bulacaklar. Hayranların Huzursuz görevini tamamlayacakları yer burasıdır, ancak biter bitmez gemiyi ele geçirmeyeceklerdir. Gerçekten de, oyuncuların Dead Man’s Dread’i resmi olarak eve çağırmadan önce bir Kuryeden bir korsan notu almaları gerekir ve bu, Skyrim‘deki büyük şehirlerden herhangi birine gidip oyun içi saati 24 saat ileri iterek yapılabilir.