Skyrim: Bone Wolf Pet Nasıl Elde Edilir? | Bone Wolf Nasıl Evcilleştirilir?

Skyrim: Bone Wolf Pet Nasıl Elde Edilir? Bone Wolf, Skyrim Anniversary Edition’daki en sıra dışı evcil hayvanlardan biridir ve büyücülerle ve ölümsüzlerle savaşırken güçlü bir bonus sunar.

The Elder Scrolls 5: Skyrim Anniversary Edition, Bethesda’nın efsanevi RPG oyununun 10. doğum gününü kutluyor. Skyrim’in en son sürümü, önceki Özel Sürümün tüm özelliklerini içermekle kalmaz, aynı zamanda Creation Club’dan topluluk tarafından oluşturulmuş çok sayıda içerik içerir.

Skyrim Anniversary Edition’da bulunan daha ilginç Creation Club Paketlerinden biri, yeni düşmanlar, etraflarında temalı bir görev ve oyuncuların evcilleştirmesi için yeni bir evcil hayvan ekleyen Bone Wolf’tur. Bone Wolf’un kendisi, oyuncuya güçlü bonuslar veren, ancak yalnızca bir görev zinciri yoluyla kazanılabilen ölümsüz bir kurttur.

Skyrim’de Bone Wolf Quest’e Nasıl Başlanır?

Skyrim: Bone Wolf
Skyrim: Bone Wolf

Skyrim’de bir Bone Wolf evcil hayvanı edinme görevine Let Sleeping Wolves Lie denir ve oyuncular Solitude’da Falk Firebeard’dan alınabilecek The Man Who Cry Wolf ile başlayan zinciri tamamlayana kadar başlamaz. Oyuncular, bu zincirdeki son görev olan The Wolf Queen Awakened’ı tamamladıktan bir süre sonra, Solitude’un ev arkadaşı Bolgeir Bearclaw’dan kısa bir mektup alacaklar.

Bolgeir’in mektubu Uyuyan Kurtlar Yalan Söylesin diye başlayacak ve oyunculardan kuzey kıyısında bir büyücüyü avlamalarını isteyecek. Necromancer, Skyrim’in İskandinav Harabelerinden biri olan Folgunthur’un kuzeybatısında küçük bir yol bulunabilir. Necromancer’ın kampı kayalık bir çıkıntının altında ve iki düşman köle kurt ile büyücünün kendisi tarafından korunuyor.

Skyrim’de Bone Wolf Nasıl Evcilleştirilir?

Oyuncular, Skyrim’in Let Sleeping Wolves Lie görevinde büyücüyü yendikten sonra, onun vücudundan günlüğü, anahtarı ve Totem Bone’u yağmalamaları gerekir. Günlük, büyücünün yeni bir kurdu bağlama sürecinde olduğunu, ancak ritüeli henüz tamamlamadığını ortaya çıkaracak. Bone Wolf’un kendisi, anahtarla açılan yakındaki kafeste bulunabilir.

Skyrim Anniversary Edition’daki diğer Bone Wolf‘un düşmanlarının aksine, bu Bone Wolf düşmanca değil. Tüm oyuncuların onu evcil hayvan olarak elde etmek ve görevi bitirmek için yapması gereken kafesin kilidini açmak ve onunla etkileşime geçmek. Bir evcil hayvan olarak Bone Wolf, eşya taşıyabilmesine rağmen oyuncunun yanında savaşmaz. Bununla birlikte, Bone Wolf‘un eşlik ettiği oyuncular, ölümsüzlere ve büyücülere karşı hasarı %25 artıran Bone Wolf’s Revenge Perk’i kazanacaklar.