Halo Infinite: Avcılar Nasıl Öldürülür? | Kill Hunters

Halo Infinite: Avcılar Nasıl Öldürülür? | Kill Hunters ; Halo Infinite, destansı dönüşlerini yapan ve her zamankinden daha tehlikeli olan Avcılar da dahil olmak üzere yenmesi zor birçok düşmana sahiptir.Halo Infinite: Avcılar Nasıl Öldürülür? cevabını yazımızda bulabilirsiniz…

Halo Infinite, zorlu düşmanlardan adil bir paya sahiptir. Bazıları Harbinger gibi yeni, bazıları ise klasik Halo düşmanları. Bu düşmanlardan bazıları, her zamanki gibi tehditkar olan ve sefer sırasında Master Chief’i yok edebilecek kapasitede olan Avcılardır.

Halo Infinite’de, oyuncuların onları yenmek için kullanabilecekleri farklı Avcı türleri ve birden fazla strateji vardır. Gerçekten de, yanıltıcı olabilirler ve en az hoş karşılandıklarında ortaya çıkıyor gibi görünebilirler. Yine de, iyi bir oyun için yapar. Avcıların üstesinden gelmek zor olabilir, ancak onları bitirmenin, Master Chief’in kampanya boyunca yükselmesine yardımcı olacak yolları vardır.

Halo Infinite: Avcılar Nasıl Öldürülür?

Avcılar , Halo Infinite ‘de iki farklı tipte gelir: mavi ve kırmızı.

Mavi Avcılar klasik Halo düşmanlarıdır ve öldürmeleri zordur.

Kızıl avcıları öldürmek gerçekten zor. Yine de bu düşmanlarla yüzleşirken akılda tutulması gereken birkaç şey var. Birincisi onları tahmin etmektir.

Halo Infinite‘deki çoğu görev, oyuncuların girmeden önce onları incelemesine izin verir. Avcılar her zaman mevcutsa, oyuncular onları almak için mümkün olan en iyi silahlara sahip olduklarından emin olmalıdır. Yeni “şiş”, özellikle oyuncular tutarlı bir şekilde arkadan veya kafadan vuruşlar yaparsa, Avcılara karşı kullanmak için harika bir silahtır. Roket fırlatıcıları da iyidir.

Avcılarla gerçekten savaşmaya gelince, birkaç farklı yaklaşım var. Oyuncular, Avcıların zayıf noktalarına, sırtlarına zarar vermek için silah kullanmaya ve yaklaşmaya çalışabilir veya menzilli savaşa girişebilirler.

Kırmızı Avcılar için en iyi seçenek menzilli dövüştür. Ölümcüller ve yakın mesafede kolayca öldürebilirler. Ancak Infinite’deki tüm Avcılar, önceki oyunlarda olduğundan daha hızlı hareket ediyor gibi görünüyor. Onları yenmenin anahtarı, güçlü silahlar kullanmak, arkaya nişan almak ve sabırlı olmaktır. Çok fazla sağlıkları var ve oyuncuları uzun süre takip edecekler.

Avcıları öldürmek acı verici olabilir. Onları kesinlikle yenmenin en iyi yolu, uyanık ve sabırlı olmaktır. Sadece çok fazla mermi alabildikleri için oyundaki diğer düşmanlar gibidirler.

Güçlü silahlar gibi arkaya el bombaları da iyi olabilir, ancak günün sonunda Avcılar her şey tarafından öldürülebilir. Ancak bir yanlış adım ve bu son olabilir. Heroic veya Legendary’de Halo kampanyasından geçen oyuncular için Avcılar özellikle tehlikelidir.

Hepsi bir arada, Avcılar önceki Halo oyunlarında iddia ettikleri gücün hiçbirini kaybetmedi. Aslında, biraz kazanmış olabilirler. Bunu akılda tutarak, oyuncular menzilde kalarak, güçlü silahlar kullanarak ve sırt ve kafa hedefleyerek onları çıkarabilirler. Biraz özveriyle, Avcılar, Usta Şefin ayaklarının önüne düşen birkaç düşman daha olacak.

 

Daha Fazla Oyun Rehber Yazıları İçin : REHBER