Minecraft Üçlü Mızrak (Trident) Nasıl Onarılır?

Minecraft Üçlü Mızrak (Trident) Nasıl Onarılır? , Minecraft Üçlü Mızrak Nasıl Elde Edilir?, Minecraft Mızrak Tamir EtmeMinecraft‘a girmek zor olabilir ve oyuncuların aldıkları hasarı nasıl onaracaklarını öğrenerek onlara iyi bakmaları gerekecektir.

Minecraft şaşırtıcı derecede tehlikeli olabilir ve oyuncular onları güvende tutmak için güzel bir silah bulmak isteyecektir. Trident, tehlikeli yerlerde maceraya atılırken güvenliğini sağlamak isteyen insanlar için iyi olan sağlam bir yakın dövüş ve menzilli silahtır. Tridentler büyülerle geliştirilebilirken, üretilemezler, bu nedenle oyuncular onlara çok iyi bakmak ve sık sık onarmak isteyeceklerdir.

Üçlü Mızrak‘ı onarmak için önemli bir araç, oyunculara işi halletmek için basit bir yol sunacağı için üretim masası olacaktır. Oyuncular, hasar görmüş iki Trident’i bir zanaat masasında birleştirerek onları onarabilir, ancak bu, yararlanabilecekleri tüm büyüleri ortadan kaldıracaktır, bu nedenle ideal değildir.

Minecraft Üçlü Mızrak Nasıl Onarılır?

Neyse ki, Minecraft’ta bir Üçlü Mızrak‘ı tamir etmenin tek yolu bu değil. Oyuncular ayrıca hasarlı bir Üçlü Mızrak‘ı örs üzerinde yenisiyle tarama seçeneğine de sahiptir. Bunun yararı, eğer varsa, trident üzerindeki büyülerin korunması ve oyuncuların potansiyel olarak çok güçlü bazı avantajları kaybetmemeleridir. Onarıma ihtiyacı olan ve büyülerini kaybetmekten korkmayan iki Üçlü Mızrak’a  sahip oyuncular, mükemmel bir Üçlü Mızrak‘ı geri almak için ikisini de bir taşlama taşına yerleştirebilir.

Minecraft Üçlü Mızrak (Trident) Nasıl Onarılır?
Minecraft Üçlü Mızrak (Trident) Nasıl Onarılır?

Bir Üçlü Mızrak ‘ı tamir etmenin son yolu, onu düzeltmek için tamir geliştirmesini kullanmaktır. İyileştirme kitaplarını onarmak, balık tutmak, sandıkları yağmalamak, köylülerle ticaret yapmak veya bir köylüyü Kütüphaneciye dönüştürmek suretiyle bulunabilir. Oyuncular daha sonra Üçlü Mızrak‘ı bir örse yerleştirebilir ve tamir kitabını başka bir yuvaya yerleştirebilir.

Minecraft Üçlü Mızrak Nasıl Elde Edilir?

Üçlü Mızrak’ı olmayan oyuncuların Minecraft’taki en korkunç düşman çetelerinden biri olan Drown’dan bir tane alması gerekecek. Boğulmuş zombiler, sonlarını su kütlelerinde bulmuş ve herhangi bir okyanus biyomunda veya nehir biyomunda yedi veya daha düşük ışık seviyesinde üreyebilen zombilerdir. Bir oyuncu bir Boğulmuş’u öldürürse, bir Üçlü Mızrak düşürmek için küçük bir şansı olur. Üçlü Mızrak elde etmenin tek yolu budur ve bunlar başka hiçbir yolla üretilemez veya elde edilemez.

Oyuncuların menzilli bir saldırı olarak Üçlü Mızrak’ı fırlatıp ardından Üçlü Mızrak’ı geri almaları mümkün olsa da, oyuncuların Boğulan bir Üçlü Mızrak’ı alması imkansızdır. Bu nedenle, onları elde etmenin tek yolu, suya yakın eski moda mafya çiftçiliği yapmaktır.