Minecraft Örs Nasıl Yapılır?

Minecraft Örs Nasıl Yapılır?;Minecraft oyununda örs eşyalarınızı tamir etmenize ve silahlarınızın isimlerini değiştirmenize olanak sağlar. Örs çoğu zaman hayat kurtaran bir eşyadır. Oyunun en gerekli eşyalarından birisidir. Peki örs nasıl yapılır? İşte minecraft oyununda örs yapımı;

Minecraft Örs Nasıl Yapılır?

Örs yapmak için bol bol demir madenine ihtiyacınız vardır. Demir madenini mağaralara inerek bulabilir, fırında ısıtarak elde edebilirsiniz. 3 adet demir bloğu ve 4 adet demir külçesi ile örsünüzü oluşturabilirsiniz.


Minecraft Demir Bloğu Nasıl Yapılır?

Oyunda demir bloğunu yapmak için 9 adet demiri yanınıza alın. 9 adet demiri çalışma masanızın her bölmesine gelecek şekilde yerleştirin. Eğer her şeyi doğru yaptıysanız demir bloğunu başarılı bir şekilde elde edeceksiniz. Çoğaltmak için aynı işlemi tekrarlamanız yeterli olacaktır.


Minecraft Örs Nasıl Yapılır?

Demir bloklarımızı yaptığımıza göre örsün yapımına geçebiliriz. Örs için 3 adet demir bloğunu üst kısma yerleştirin. Orta kısma yanları boş kalacak şekilde bir adet demir, altlara da aynı şekilde 3 adet demiri yerleştirin. Aşağıdaki görsele bakarak yapabilirsiniz.


Minecraft Eşya Tamiri Nasıl Yapılır?

Minecraft’ta eşya tamirinin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız Minecraft Eşya Tamiri Nasıl Yapılır? adlı içeriğimize gidebilir, eşyalarınızı tamir etmenin yolunu öğrenebilirsiniz.