Skyrim: Daedric Atı Nasıl Elde Edilir? | Daedric Horse

Skyrim: Daedric Atı Nasıl Elde Edilir? | Daedric Horse ; Daedric Horse, Skyrim Anniversary Edition’da bulunan dört yeni benzersiz binekten biridir – bu Deadlands temalı atı burada bulabilirsiniz.

Montaj seçenekleri söz konusu olduğunda Skyrim’de belirgin bir özelleştirilebilirlik eksikliği var. Temel oyunda oyuncular yalnızca üç benzersiz ata binebilir – Shadowmere, Frost ve Arvak – ve ahır ustalarından satın alınan atların, ceketlerinin rengi ve deseni dışında hiçbir farkı yoktur. Skyrim Anniversary Edition yüklüyken oyuncular, Daedric Horse dahil olmak üzere birkaç seçenek daha elde eder.

Daedric Horse, geçici olarak oyuncunun bineği olmak üzere çağrılabilmesi açısından Arvak’a çok benzer. Derin koyu kırmızı vurgular, metal kaplama ve adımları kadar ateşli gözleri olan bir Dremora’nın at fikrine benziyor. Bulmak Skyrim Yıldönümü Sürümü gerektirmesine rağmen, onu toplamaya değer kılan bazı benzersiz özelliklere sahiptir.

Daedric At İstatistikleri ve Benzersiz Özellikler

  • Çağırma Süresi: 60 saniye
  • Sağlık: 1637
  • Dayanıklılık: 198
  • Diğer Nitelikler: Sürüş sırasında çağrılı kalır

Skyrim: Daedric Atı , çok daha yüksek Sağlık havuzu sayesinde diğer Skyrim atlarına ayak uydurur. 1637 Health’de Daedric Horse, savaşta hayatta kalabildiği gibi yüksek düşüşlerden de kurtulabilir. Aslında, erken bir seviyede bulunursa, dayanıklılığı ve hızı için iyi bir çağrı görevi görür.

Tıpkı Arvak’ta olduğu gibi, Skyrim: Daedric Atı  da sonsuza kadar ortalıkta kalmaz. Ancak, oyuncu 60 saniyesi dolduğunda Daedric Horse’a biniyorsa, umutsuzluğa kapılmaz ve oyuncu atından inmeye karar verene kadar onu taşımaya devam eder. Çırak düzeyinde bir Büyücülük büyüsü ile çağrılır, bu nedenle Daedric Horse’u yeniden çağırmak Magicka için büyük bir yük değildir.

Skyrim: Daedric Atı Nasıl Elde Edilir?

Skyrim: Daedric Atı
Skyrim: Daedric Atı

Daedric Horse, oyuncuları Mythic Dawn kültünün Oblivion Crisis’ten bu yana neler yaptığını görmeye götüren Skyrim Anniversary Edition Creation The Cause’un bir parçası olarak bulunur. Görev dizisi sırasında oyuncular, Daedric Horse dahil olmak üzere çeşitli Daedra ve Dremora ile karşılaşacakları Deadlands’a giderler. Daedric Horse‘u (ve Deadlands’deki diğer düşmanları) yenin ve yakındaki bir yüzeyde oturan büyü kitabını bulmak için bulunduğu yere bakın.

Spell Tome: Conjure Daedric Horse ayrıca Skyrim’in 10. seviyeden başlayarak normal ganimet tablolarında nadiren bulunabilir. Çok düşük bir düşme oranına sahiptir, o kadar düşüktür ki oyuncuların bu büyü kitabını bulmaktansa ikinci bir Meridia’nın İşaretçisini alma olasılıkları daha yüksektir. Kitabı aldığınızda, öğrenmek için Envanterin Kitap bölümünde ona tıklayın, ardından Sihirli menünüze gidin. Çağrı ekranında ellerinden birine (veya her ikisine) tak ve kullan!

 

Skyrim: Azura’nın Kara Yıldızı Nasıl Elde Edilir? | The Black Star of Azura