Lost Ark: Morai Ruins Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Morai Ruins Mokoko Seed Yerleri ; Lost Ark Morai Harabeleri zindanındaki on bir Mokoko Seed’in tamamını elde etmeye çalışan oyuncular bu kısa yazımızda yardım bulabilirler.

Morai Harabeleri, oyuncuların oyunun ana hikaye arayışı boyunca çalışırken ziyaret edecekleri Lost Ark’taki bir zindandır. Bu zindan, öldürülmesi gereken tehlikeli düşmanlarla dolu ve hayranlar, sonuna kadar savaşırken sayısız Mokoko Seeds ile karşılaşacaklar. Toplamda, Lost Ark’ın Morai Harabeleri zindanında 11 Mokoko Seed var ve bu kılavuzda onları tam olarak nerede bulacağınıza dair tüm ayrıntılar var.

Unutulmamalıdır ki, bu Lost Ark zindanındaki Mokoko Seed’lerinin çoğu oyun içi haritada gösterilen yolda değildir ve tüm Seed’leri elde etmeye çalışan oyuncuların karanlık alanlara birkaç kez girmesi gerekecektir. Bu yazımızda yer alan haritadaki çizgiler, hayranların bu karanlık alanlardan geçmesi gereken yolu gösterirken, daireler Mokoko Seeds’in kendilerinin konumlarını işaretler. Umarım bu tanımlamalar, Seeds’e tam olarak nasıl yaklaşılacağını belirlemeyi kolaylaştıracaktır.

Lost Ark: Morai Ruins Mokoko Seed Yerleri

Morai Ruins Mokoko Seed
Morai Ruins Mokoko Seed
  • 1: Lost Ark oyuncuları , ana yoldan atlamalı ve üstteki ahşap platformdan uzanan tahtalara tutunmalıdır. Bu platformda bir kulübe var ve ilk Mokoko Seed güney tarafındaki çömleklerin yanında.
  • 2: Ana yoldaki kulübenin güney tarafından geçin ve ahşap bir platforma atlayın. İkinci Mokoko Seed bu platformun sonuna yakın.
  • 3 & 4: Bu iki Mokoko Seeds’in güneydoğusundaki yol üzerinde bir rampa oluşturan devrilmiş bir sütun var. MMORPG hayranları bu rampadan aşağı inmeli ve yollarını kapatan bazı büyük böğürtlenleri ortadan kaldırmak için alttaki iki düşmanı göndermelidir. Bu eylem, hayranların bir uçurumdan geçmek ve Seed’lere ulaşmak için kullanabilecekleri dar bir sarmaşığı ortaya çıkaracak.
  • 5 & ​​6: Kapıyı kırmak için saldırın ve beşinci ve altıncı Mokoko Seeds ile küçük odaya erişin.
  • 7: Kapıyı kırmak için saldırın ve ardından kalan delikten atlayın. Bu Lost Ark Mokoko Seed, taş platformdaki yeşilliklerin yanında.
  • 8 & 9: Düşen sütundan aşağı inin. Altta duran bir sütunun yanında bulunan Mokoko Tohumunu alın. Sonra yerde başka bir Seed bulmak için kuzeydoğuya birkaç adım yürüyün.
  • 10 ve 11: Şelalenin yanından geçmek ve bir Mokoko Seed ile platforma ulaşmak için düşmüş sütunu kullanın. Sonra ikincisi için kuzeydoğuya birkaç adım yürüyün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir