Lost Ark: Mount Zagoras Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Mount Zagoras Mokoko Seed Yerleri ; Bu yazımız , Lost Ark oyuncularının, bir bariyerin arkasında mahsur kalan üçü de dahil olmak üzere Zagoras Dağı’ndaki tüm Mokoko Seed’lerini almasına yardımcı olacak.

Oyuncular Lost Ark’ın ana hikaye arayışında ilerlerken, sonunda kendilerini Zagoras Dağı’nda bulacaklar. Bu bölge birkaç ilginç yere ev sahipliği yapıyor ve hayranlar onları keşfederken neredeyse kesinlikle bir dizi Mokoko Tohumu ile karşılaşacaklar. Lost Ark’ın Mount Zagoras Mokoko Seeds konumlarının hepsi hemen belli değil ve bu yazımız oyuncuların eksik olabilecekleri Seed bulmalarına yardımcı olacak.

Tüm bu Mokoko Seeds yerlerini detaylandırmadan önce, üç tanesinin Zagoras Dağı’nın güneydoğu kısmındaki bariyeri hemen geçmiş olduğunu belirtmekte fayda var. Oyuncular standart saldırılarla tek başına Zagoras Dağı bariyerini kırabilirken, bunu yapmak 30 dakika veya daha fazla sürebilir. Bu nedenle hayranların diğer Kayıp Ark karakterlerinin yardımını alması önerilir, çünkü ek hasar bariyerin çok daha hızlı parçalanmasına neden olur.

Lost Ark: Mount Zagoras Mokoko Seed Yerleri

  • 1: Yerde küçük bir çalının yanında.
  • 2: Eğitim Alanında duvarın içinden geçen yol boyunca.
  • 3,4,5: Bu üç Mokoko Seeds’e ulaşmak için engeli aşın.
  • 6: Bölgenin doğu tarafında bazı büyük çam ağaçlarının yanında öksüren askerler.
  • 7: Gözetleme kulesinin hemen kuzeyinde.
  • 8: Bazı uzun çam ağaçlarının arasına sıkışmış.
  • 9: Doğu Harabeleri yolundaki kırık bir duvara karşı.
  • 10, 11, 12: Lost Ark oyuncuları , üç Mokoko Seed olan bir alana erişmek için duvardan aşağı inmelidir.

Bu ayrıntılar MMORPG hayranlarının tüm Zagoras Mokoko Seeds‘lerini çok fazla sorun yaşamadan toplamasına izin verse de, bazı Seed’leri görmek oldukça zor olabilir. Neyse ki, bir Mokoko Seed ile etkileşime girecek kadar yakın olduklarında oyuncu karakteri tarafından bir eli gösteren bir simge görünecektir. Bu simge, çok iyi gizlenmiş Seed’ler için avlanırken son derece yardımcı olabilir ve hayranlar, Zagoras Dağı’ndaki daha zor Mokoko Seed’lerinden bazılarını sıfırlamak için onu kullanmalıdır.

Oyuncuların Lost Ark’taki bu Mokoko Seed ile toplandıktan sonra ne yapmaları gerektiğine gelince, Mokoko Köyündeki Totoma onları ödül karşılığında almaktan mutluluk duyacaktır. Bu ödüller iksirlerden kozmetik ürünlere ve daha fazlasına kadar uzanıyor ve Totoma’nın sunduğu bazı teklifler şüphesiz bazı oyuncuların büyük ilgisini çekecek. Bu teklifler, bazıları 1.000’den fazla Mokoko Seed’ine mal olmakla birlikte, ucuza gelmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir