Lost Ark: Ankumo Mountain Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Ankumo Mountain Mokoko Seed Yerleri ; Bu yazımız , Lost Ark oyuncularının Ankumo Dağı bölgesinde gizlenmiş olan Mokoko Seeds’in beşini de bulmalarına yardımcı olacak.

Oyuncuların izini sürmesi için Lost Ark’ta 1.000’den fazla Mokoko Seeds var ve bunlardan beşi Ankumo Dağı’nda bulunuyor. Hayranların bu Seeds’lerden birkaçına sadece bölgede dolaşarak rastlamaları muhtemel olsa da, bazıları biraz zor olabilir. Tüm Lost Ark’ın Ankumo Dağı Mokoko Seed ‘lerini bulmakta zorluk çeken oyuncular için, bu yazımızda tam konumlarıyla ilgili ayrıntılar yer almaktadır.

Bu Mokoko Seed’lerinin yerlerini söylemeden önce, Lost Ark karakterlerinden birine yakın olduklarında yanında bir el simgesinin görüneceğini vurgulamakta fayda var. Bu, Anukmo Dağı’nda özellikle önemlidir, çünkü bu bölgedeki bazı Seed’leri görmek neredeyse imkansızdır. Bu nedenle, oyunculara, Seed’leri kendileri aramak yerine aşağıda ayrıntıları verilen pozisyonlara yaklaştıklarında yukarıda belirtilen el simgesinin görünmesini izlemeleri tavsiye edilir.

Lost Ark: Ankumo Mountain Mokoko Seed Yerleri

  • 1: Eski Katedral Harabelerinde, Lost Ark oyuncuları üç kırık sütunlu duvar parçasını aramalıdır. İlk Mokoko Seed’i o duvarın dış tarafında, köşedeki kırık sütuna yakın.
  • 2: Yanan bir meşalenin yanında.
  • 3: İki büyük yumurta arasındaki küçük bir çim parçasında.
  • 4: Yeşil bulutun ortasında, hasta NPC’lerin bulunduğu alanın sağ üst köşesinde.
  • 5: Doğudan yaklaşılabilen kuleye karşı.

Beş Ankumo Dağı Mokoko Seed’ini topladıktan sonra, hayranlar ekranın sağ alt köşesindeki Macera sekmesinden toplam Seed sayılarını kontrol edebilirler. Oyuncu elinde en az 50 Tohum olduğunu keşfederse, Mokoko Köyündeki Totoma’ya gidebilir ve onları bir ödülle değiştirebilir. Alternatif olarak, hayranlar gelecekte Totoma’dan daha pahalı ödüller satın almak için Mokoko Tohumlarını Lost Ark’ta saklamaya devam edebilirler.

Mevcut Mokoko Seed ödülleri ile ilgili olarak, MMORPG oyuncuları para birimini çeşitli iksirler, planlar ve kartlarla değiştirebilirler. Totoma ayrıca, çeşitli istatistikleri ve hatta koleksiyoncuların şüphesiz elde etmekle ilgileneceği birkaç kozmetik eşyayı güçlendiren bir dizi başlık sunuyor. Bu ödüllerin hiçbiri temel kazanımlar olmasa da, oyunculara Arkesia’nın her köşesinde Mokoko Seeds aramaları için bazı güzel teşvikler sağlıyor.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir