Lost Ark: Rethramis Border Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Rethramis Border Mokoko Seed Yerleri ; Lost Ark’ın Rethramis Sınırında toplam 10 Mokoko Seed var ve bu yazımız oyuncuların her birini bulmasına yardımcı olacak. 

Mokoko Köyü’ndeki Totoma’dan eşya almak isteyen Kayıp Ark oyuncularının bol miktarda Mokoko Seed toplaması gerekecek. Neyse ki, Arkesia’ya dağılmış bir ton Mokoko Seed var ve bunlardan 10’u Rethramis Sınırında görünüyor. Lost Ark’ta bazı Rethramis Border Mokoko Seeds’lerini takip etmekte sorun yaşayan hayranlar için, tüm yer yerleriyle ilgili ayrıntılar bu kılavuzda bulunabilir.

Unutulmamalıdır ki, bir oyuncunun Rethramis Sınırında yalnızca bir olağanüstü Mokoko Seed varsa, dikkatlerini aşağıdaki listeden Tohum # 1 ve # 2’ye odaklamaları önerilir. Gerçekten de, Lost Ark’taki bu Mokoko Seedleri birbirine çok yakındır ve bunlardan birini kaçırmayı oldukça kolaylaştırır.

Lost Ark: Rethramis Border Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Rethramis Border Mokoko Seed Yerleri
Lost Ark: Rethramis Border Mokoko Seed Yerleri
  • 1&2: Taş yola adım atmadan hemen önce durarak Regira Manastırı Teleport’tan birkaç adım sola yürüyün. Bir binanın köşesine koşmak için o yolun kenarını aşağı ve sola doğru takip edin. İlk iki Mokoko Seed o köşede gizlidir.
  • 3: Lost Ark oyuncuları , Regira Manastırı Teleportunun sağındaki merdivenlerden inmelidir. Altta, yerdeki üçüncü Mokoko Seed bulmak için yukarı ve sağa doğru ilerleyin.
  • 4: Bu konumda bir ev var ve dördüncü Mokoko Seed sol üst köşesinde yapraksız bir ağacın yanında.
  • 5: Mezarlığın sol alt köşesinde tırmanılabilir bir duvar var ve beşinci Mokoko Seed üst katta yemyeşil bir ağacın yapraklarıyla gizleniyor. Not etmek gerekirse, duvara tırmanamayan MMORPG hayranları, çevresindeki tüm düşmanları ortadan kaldırdıklarından emin olmalıdır.
  • 6&7: Bu iki Seed , Mokoko Seed #5’ten kısa bir mesafede bulunan bazı büyük kemiklerin yakınındadır.
  • 8: NPC’lerin kovaları doldurduğu suya yakın yerde bu Mokoko Seed arayın.
  • 9: Dokuzuncu Mokoko Seed, bir kamp ateşinin yakınındaki bir çalılıkta.
  • 10. Bu son Mokoko Seed bir yel değirmeninin arkasında, atlı bir arabanın yanında.

Bahsedilmesi gereken son bir şey, bu Mokoko Seed’lerinin bir kısmının çok iyi gizlendiği ve hayranların bazılarını belirtilen konumlarda görmeyecekleridir. Bu durum ortaya çıktığında, oyuncuların bir Lost Ark karakteri bir Seed’e yaklaştığında görünen el simgesine güvenmeleri gerekecek . Bu, Mokoko Seeds’i avlarken hayranların sık sık kullanmaları gereken bir stratejidir ve birçok oyuncu Rethramis Sınırına ulaştıklarında buna oldukça aşina olacaktır.

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

 

Lost Ark: Blackrose Basement Mokoko Seed Yerleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir