Lost Ark: Brilliant Ridge Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Brilliant Ridge Mokoko Seed Yerleri ; Bu yazımız , Lost Ark’s Brilliant Ridge’de yedi Mokoko Seed toplamak için oyuncuların ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri içerir.

Brilliant Ridge, Lost Ark’ta oyuncuların ana hikaye görevinin bir parçası olarak ziyaret edecekleri bir zindandır. Hayranlar bu zindanı ziyaret ederken, tüm Mokoko Seed toplamakla ilgilenebilirler ve aslında bu yerde bulunacak toplam yedi tane var. Yine de Lost Ark’taki Brilliant Ridge Mokoko Seeds hakkında bilinmesi gereken birkaç zor şey var ve bu kılavuz, bazılarını bulmakta zorlanan oyunculara yardımcı olmak için burada.

Brilliant Ridge Mokoko Seeds hakkında bilinmesi gereken ilk şey, zindana bağlı ana hikaye görevi devam ederken görünmeyecekleridir. Gerçekten de, oyuncular önce bu görevi tamamlamaya odaklanmalı ve ardından bu yapıldıktan sonra Brilliant Ridge‘e tekrar girmelidir. Yeniden girişte hayranlar, tüm bu Lost Ark Mokoko Seeds‘in artık toplanabileceğini ve her birinin izini sürmek için aşağıdaki haritayı ve bilgileri kullanabilirler.

Lost Ark: Brilliant Ridge Mokoko Seed Yerleri

  • 1: İlk Mokoko Seed yanan bir mangalın yanında yerdedir.
  • 2: Lost Ark oyuncuları , bu Mokoko Seed’ini , yolun çevresini oluşturan kayaların yanındaki küçük bir çim parçasında aramalıdır.
  • 3: Yolun sol tarafında, bir ağaç ve bazı silindirik kayalar arasında.
  • 4,5,6: Üçüncü Mokoko Seed geçen yengeç patronunu gönderdikten sonra, oyuncular yukarıdaki haritada “x” ile işaretlenen konuma geri dönmelidir. Bu konumda, MMORPG hayranları yanan bir meşale ve bazı uzun kayalar bulacaklar ve artık görünmez bir yola erişmek için bu kayaların arasından geçebilirler. Bu yolun diğer ucunda bir platform var ve üç Mokoko Seed bu platformun etrafına dağılmış durumda.
  • 7: Son Mokoko Seed bu köşenin sol tarafındaki kayaların yanında.

Oyuncular artık Brilliant Ridge Mokoko Seeds‘i elde etmek için ihtiyaç duydukları tüm bilgilere sahip olsalar da, bu koleksiyonlardan bazılarının görülmesinin özellikle kolay olmadığını belirtmekte fayda var. Neyse ki, bir Lost Ark karakteri bir Mokoko Seed’inin yakınındayken görünen simge, bu gerçeği yalnızca küçük bir rahatsızlık haline getiriyor. Bir oyuncu yukarıda ayrıntıları verilen konumlardan birinde Mokoko Seed görmüyorsa, simgenin görünmesini izleyerek bölgede dolaşabilir.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK