Roblox: Build a Boat for Treasure Codes (Mayıs 2021)

Roblox: Build a Boat for Treasure Codes (Mayıs 2021) ; Popüler Roblox oyunu ‘Hazine için Tekne İnşa Et’, oyunculara oyun içi öğeler ve madeni paralar için kodlar sunan, bulunduğu platform kadar cömerttir.

En şüpheci inananlar arasında bile, çevrimiçi platform Roblox‘un kalıcı gücünü inkar etmek gerçekten zor. Roblox kısa süre önce Gucci ile “Gucci Garden Experience” için işbirliği yaptı ve oyuncuların sınırlı oyun içi Gucci öğeleri satın almalarına izin verdi. Şirket, yüksek profilli markalarla işbirliği yapmadığı zamanlarda, devasa oyuncu tabanına aylık olarak kodlar veriyor, ancak gelecek ayın kodları henüz tam olarak burada değil. Yine de, Roblox‘taki sayısız içerik oluşturucu boş zamanlarında aynı şeyi yapıyor ve popüler yelken oyunu Build a Boat for Treasure söz konusu olduğunda durum böyle.

Verilmiş, Build a Boat Adopt Me kadar büyük değil, ancak yine de içinde oynamak oldukça eğlenceli. Esasen, oyunculara yelken açmak için kendi kişisel teknelerini tasarlama görevi verilir, birçok farklı öğe arasından seçim yapabilirler. . Bunlar ahşap, buz veya metal gibi malzemelerden değişir, ancak bazı öğeler arasında balonlar, pencereler ve hatta portallar bulunur. Hepsi birlikte, teknenin dayanıklılığını artırmaya hizmet ederler ve her şey söylenip yapıldığında, oyuncular teknelerini fırlatmayı ve yol boyunca kayalardan kaçarak seviyelerde ilerlemeye başlamayı seçebilirler.

Build a Boat için kodları girmek, normal Roblox kodlarını girmek kadar basittir, ancak fark, bunun tamamen oyun içinde gerçekleşmesidir. Yüklendikten sonra, oyuncular ekranın sağ tarafındaki Menü simgesini seçecektir. Burada oyuncular en sağda bulunan Cog (Ayarlar) menüsünü seçecek ve ardından ‘Kodları Kullan’ komutunu görene kadar aşağı kaydıracaklar.

Roblox: Build a Boat for Treasure Codes (Mayıs 2021)
Roblox: Build a Boat for Treasure Codes (Mayıs 2021)

Bu kodların şu anda Mayıs 2021’de aktif olan tek kod olduğuna dikkat etmek önemlidir; bu, bu listede görünmeyen diğer kodların aksi takdirde etkin olmadığı veya geçersiz olduğu varsayılmalıdır. Ek olarak, Roblox oyuncularının kodları doğrudan listeden kopyalaması veya belirli bir kodun tam olarak burada olduğu gibi yazıldığından emin olması faydalı olabilir veya çalışmayabilir.

Build A Boat For Treasure Codes – Mayıs 2021

  • Hi – grants players free gold oyunculara bedava altın verir
  • Lurking Legend – grants players free blocks oyunculara ücretsiz bloklar verir
  • Be a big f00t print – grants players free blocks oyunculara ücretsiz bloklar verir
  • Squid Army – grants 22 gold along with 22 Ice Blocks 22 Buz Bloğu ile birlikte 22 altın verir
  • chilltrill709 was here – grants players free blocks oyunculara ücretsiz bloklar verir
  • fuzzy friend? – grants players free blocks oyunculara ücretsiz bloklar verir
  • =D – grants players 5 gold oyunculara 5 altın verir
  • =P – grants players 5 gold oyunculara 5 altın verir

Build a Boat, oyuncuları eğlendirmiyorsa, bu kesinlikle bir sorun değildir. Roblox, evcil hayvan sahiplenmekten popüler anime şovlarını başlatan uzun savaşlara kadar değişen oyunlara sahip olduğu biliniyor. Başka bir deyişle, platformun sunduğu şeylerden sıkılmanın kolay bir yolu yok.