Psychonauts 2: Pastırma Nasıl Elde Edilir? | Domuz pastırması

Psychonauts 2: Pastırma Nasıl Elde Edilir? , Psychonauts 2: bacon ; Ford Cruller’ı çağırmak için biraz pastırma bulmaya çalışan Psychonauts 2 oyuncuları, bu yazımızda pastırma’nın yerini öğrenebilirsiniz.

Oyuncular, Psychonauts 2‘deki Motherlobe kritik görevi sırasında Truman Zanotto ile konuşacaklar ve o, Raz’ı Ajan Ford Cruller’ı aramaya güçlü bir şekilde teşvik edecek. Bunu yapmak için hayranların bir parça domuz pastırması alması gerekecek, ancak bu gıda maddesinin tam olarak nerede bulunabileceği hemen belli olmayabilir. Neyse ki, Psychonauts 2‘de pastırma elde etmek oldukça kolaydır ve bu kılavuz, oyuncuların bu görevle nasıl başa çıkmaları gerektiğini tam olarak detaylandırmaktadır.

Psychonauts 2: Pastırma Nasıl Elde Edilir?

Oldukça basit, domuz pastırması arayan oyuncular Psychonauts 2‘nin Motherlobe oyununda Atrium’a gitmelidir. Bu konum, bir dizi benzersiz hizmet ve mağazaya ev sahipliği yapıyor ve Ford Cruller’ı çağırmaya çalışan hayranların ilgisini çekecek olan Noodle Bowl. Tam netlik için, bu kafenin solunda berber dükkanı ve sağında sınıf tarafından kuşatılmıştır ve önündeki büyük neon tabela onu tanımlamayı oldukça kolaylaştırmalıdır.

Noodle Bowl‘a vardıklarında, oyuncular içeri girmeli, kasaya yaklaşmalı ve tezgahın arkasında duran şefle etkileşime geçmelidir. Bu eylem, NPC’nin Psychonauts 2 kahramanına bir parça Bal Biber Domuz Pastırması vereceği kısa bir ara sahnenin tetiklenmesine neden olacaktır. Raz daha sonra eti kafasına kadar tutacak ve Ford Cruller sadece birkaç dakika içinde pastırmanın tadına bakmış gibi görünecek.

Kısa bir sohbetten sonra hayranlar kendilerini biraz keşfetmek için Ford’un zihnine girerken bulacaklar. Bu keşif, Psychonauts 2’deki Telekinesis Psi-Power’ı kullanarak bir kütük meşalesini yeniden bir araya getirerek başlar ve Raz onu yakmak için Pyrokinesis yeteneğini kullanır kullanmaz devam edecek. Oradan, oyuncuların bir dizi meşaleyi tutuşturması gerekecek ve hepsi yandığında yakındaki bir ağaç gövdesinde bir delik açılacak.

Oyuncular şimdi o delikten geçmeli ve ayda biten kısa bir tekne turuna çıkmalı. Psychonauts 2 hayranları daha sonra Raz ve Ford Cruller arasındaki başka bir ara sahne ile tedavi edilecek ve kahraman, sonuca ulaştığında Motherlobe’a geri dönecek. Daha sonra Noodle Bowl’a çok yakın kuaför, bowling salonu ve posta odasında bulunabilecek Ford’un üç Yönünü bulmak oyunculara kalmış olacak.