Call of Duty Mobile PC’ye Nasıl İndirilir?

Call of Duty Mobile PC’ye Nasıl İndirilir?  ;Call of Duty: Mobile oyununu emulator yardımıyla bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabilmek için gerekli her şeyi bulabileceğiniz bir rehber hazırladık ve Call of Duty: Mobile sistem gereksinimlerine yer verdik.

Call of Duty Mobile PC’ye Nasıl İndirilir?

Call of Duty Mobile, ihtiyaç duyduğu yüksek sistem gereksinimleri yüzünden birçok oyuncunun CoD Mobile’ı telefonlarından oynayamamasına neden olmuştur. Mobil cihazlarından CoD Mobile’ı oynamayan oyunculara çözümü ise apk’lar ve emülatörler sağlamıştır.

Call of Duty Mobile İçin En İyi Emülatörler

GameLoop Emülatör

Tencent Gaming Buddy, Call of Duty Mobile’ı PC’nizden oynayabileceğiniz en iyi emülatörlerden biridir. Adını Gameloop olarak değiştiren emülatörü, kendi resmi sayfasından indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. 

GameLoop Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 /8.1/ 10. 
  • RAM: 3 GB veya Daha Fazla. 
  • HDD: minimum 4 GB. 
  • CPU: Intel veya AMD İşlemci (Çift çekirdekli). 

GameLoop Nasıl Kurulur?

Resmi internet sayfasından Gameloop emülatörü indirdikten sonra, Install seçeneğine basmanız gerekmektedir. Kurulum biraz zaman alabilir. Emülatörü bilgisayarınıza indirdikten sonra, My Games bölümünden emülatör için gerekli performans ayarlarını yapabilirsiniz. Sıra geldi Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınıza indirmeye ve oynamaya. Oyun merkezi bölümünden Call of Duty Mobile’ı aratarak oyunu bulun ve indirmeye başlayın. Oyunu otomatik olarak kuracaktır ve kurulum bittikten sonra çift tıklayarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 

Nox Player Emülatör

Mobil oyunları PC’de oynamaya yarayan bir diğer emülatör Nox App Player’dırKendi resmi sayfasından indirebileceğiniz emülatör tıpkı Tencent Gaming Buddy gibi tamamen ücretsizdir. 

Nox Player Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 /8.1/ 10, OSX-10.8. 
  • CPU: Çift çekirdekli AMD veya Intel CPU. 
  • GPU: 1 GB veya daha fazla grafik kartı zorunludur. 
  • RAM: 2 GB RAM. 
  • HDD: 2 GB boş disk alanı. 

Nox Player Nasıl Kurulur?

Resmi internet sitesinden Nox Player’ın en son sürümünü indirdikten sonra, emülatörü başlatmak için Start’a basın. Google Play Store’a bağlanmanız gerektiğinden, Google hesabınızla oturum açmanız gerekmektedir. Oturum açtıktan sonra Call of Duty Mobile’ı bulun ve cihazınıza indirin. Oyuna girmek için bir hesap oluşturmanız istenmektedir. Facebook ile bağlanabilir ve bu işlemi hızlıca geçebilirsiniz. Oyuna ilk girdiğinizde kontrol tuşlarını atamanız gerekmektedir. Keyboard mapping seçeneğine tıklayarak kontrol tuşlarını atayabilirsiniz. Geriye son bir şey kaldı; Call of Duty Mobile’ın tadını çıkarmak! 

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)