Elden Ring: Seluvis Nerede Bulunur?

Elden Ring: Seluvis Nerede Bulunur? ; Seluvis, bazı Elden Ring oyuncularının işine yarayabilecek bir büyücü; Onu nerede bulacağınız yazımızda…

Preceptor Seluvis veya sadece Seluvis, Elden Ring’de bir NPC’dir. O, Cadı Ranni için çalışan bir büyücü. Seluvis kendini çok düşünen çok bencil bir büyücüdür. Görevini tamamlamadan oyunculara öğretmeyi kabul etmeyecek. Oyuncuların seçtiği Sınıf veya Yapı Zeka gerektirmiyorsa, sahip olduğu Büyüler yardımcı olmaz.

Seluvis, Ranni’nin Elden Ring’deki görev serisini tamamlamak isteyen herkes için önemli bir NPC‘dir. Görünüşe göre Büyücü, Tarnished’i Ebedi Şehir Nokron’a nasıl ulaşacağını bilen birine götürecek. İki noktada belirir ve iki formu vardır.

Elden Ring: Seluvis Nerede Bulunur?

Elden Ring: Seluvis
Elden Ring: Seluvis

Preceptor Seluvis iki yerde bulunabilir: Ranni’s Rise’da spektral bir form ve Seluvis’s Rise’da fiziksel form olarak. Her iki kule de Three Sisters bölgesinde bulunabilir. Buna ulaşmak için oyuncuların Caria Malikanesi’nden başlaması gerekiyor. Göllerin Liurnia’sının kuzeyinde yer alan bir kale.

Elden Ring: Seluvis
Elden Ring: Seluvis

Main Caria Manor Gate Site of Lost Grace’i aydınlattıktan sonra, içerideki büyük heykele gidin. Oda, El Örümcekleri ve Küçük El Örümcekleri ile dolu. Onları öldürmek o kadar da zor değil, bu yüzden Tarnished, kolay Rün elde etmek için onları öldürebilir. O zamanlar:

  • Kuzeye gidin ve iki dev kapıdan girin
  • Kayıp Grace Bölgesi’nin olduğu merdivenleri tırmanın
  • Odadaki tek kapıdan dışarı çıkın ve köprüleri geçmeye hazırlanın
  • Tarnished’i köprüden aşağı itebilecek bir tuzakları olduğu için ortaya çıkacak Şövalye Ruhlarından kaçınmaya çalışın.
  • İlk kulenin etrafında yürüyün ve ikinci köprüyü geçin
  • Sola dönün ve üst seviyeye çıkmak için asansörü kullanın

Lost Grace Sitesini aydınlatın, sonra odadan çıkın. Dışarıda bazı Direwolves var, bu yüzden dikkatli ol. Ardından, büyük dairesel bir kemer görünene kadar Giant Troll ve Pages’in yanındaki büyük merdivenleri tırmanın. İçinde Kraliyet Şövalyesi Loretta ve Üç Kız Kardeşin kapısı var. Onu yenin ve Torrent’i kullanarak kapının dışına koşun. Hemen üç büyük kule görülebilir: Renna’nın Yükselişi, Ranni’nin Yükselişi ve Seluvis’in Yükselişi.

Elden Ring: Seluvis
Elden Ring: Seluvis

Spektral formla tanışmak için ortadaki kuleye gidin ve en üst kata çıkın. Görevine başlamak için Ranni ile konuş, ardından birinci kata geri dön ve Seluvis ile konuş. Oyunculara, ona ihtiyaçları olursa Tarnished’in onu kulesinde bulabileceğini söyleyecek.

Fiziksel formuna ulaşmak için Ranni’s Rise’dan çıkın ve Torrent’i sağa doğru sürün. Ejderhaya dikkat et. Küçük uçurumdan atlayın ve kulenin içine girin, Seluvis orada olacak.

Elden Ring: Seluvis
Elden Ring: Seluvis

Onunla konuştuktan sonra oyunculara bir iksir verecek ve görev dizisi başlayacak. Tüm görevlerini tamamladıktan sonra, Büyücü bilgisini paylaşmayı ve oyunculara bazı Büyüler öğretmeyi kabul edecek. Bu büyüler şunlardır:

  • Karya Falanksı (12000 Rün)
  • Karyalı Misilleme (9000 Rün)
  • Glintstone Icecrag (7500 Rün)
  • Dondurucu Sis Büyüleri (6000 Rün)

Sonunda öleceği için Ranni’nin görev serisini bitirmeden önce her şeyi satın aldığınızdan emin olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir