The Sims 4: Paradan Nasıl Kurtulursunuz? | Sims 4 Para Azaltma Hilesi

The Sims 4: Paradan Nasıl Kurtulursunuz? | Fazla Parası Olanlar , Sims 4 Para azaltma Hilesi  ; The Sims 4 oyuncuları genellikle nasıl para kazanılacağıyla ilgileniyor, ancak bazıları bunun yerine paradan kurtulmanın bir yolu olup olmadığını merak ediyor.

Para kazanmak, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi The Sims 4‘ün önemli bir parçasıdır. Oyuncular ev tasarlamaktan, becerilerini geliştirmekten ve diğer Sim’lerle ilişkiler kurmaktan keyif alabilirler, ancak bunların hepsi biraz para olmadan imkansız. Çoğu oyuncu genellikle nasıl para kazanılacağını bulmaya çalışırken, diğerleri daha çok ondan nasıl kurtulacaklarıyla ilgilenir. Ne yapacaklarını bildiklerinden daha fazla parası olan oyuncular için,

The Sims 4’te oyuncuların Sims’lerinin paralarından kurtulmak için kullanabilecekleri iki temel yöntem vardır.

The Sims 4‘te bir oyuncunun Sim’inden para almak istemesinin birkaç nedeni olabilir. onların Sim’leri biraz daha mücadele edecek. Diğer bir olasılık ise oyuncuların baştan başlamak ancak aynı karakterleri ve mahalleyi korumak isteyebilecekleridir.

29 Ocak 2022’de güncellendi: The Sims 4, bu oyunun zaman içinde aldığı sayısız güncelleme göz önüne alındığında, kayalık başlangıcı neredeyse unutulmuş olan inanılmaz bir yaşam simülasyonu oyunudur. Bu oyunda mevcut olan çok miktarda içerik oldukça etkileyicidir, oyuncular aileleri için mükemmel bir yuva yapmak için yüzlerce saat harcarlar veya isterlerse sadece yıkım ve kargaşa yaratırlar!

The Sims 4‘ün en büyük avantajlarından biri, oyunda çok sayıda bulunan çok sayıda pahalı nesneyi bir araya toplamaktır. Genel olarak, oyunda para harcamak oldukça tatmin edicidir ve oyuncular, zor kazanılmış Simoleon’larını iyi bir şekilde kullanmak için aşağıdaki yolları kontrol edebilir ve ayrıca Sim’lerinin parasından hileli bir şekilde nasıl kurtulabileceklerini öğrenebilirler.

Para Harcamak

The Sims 4: Paradan Nasıl Kurtulursunuz?

The Sims 4’te paradan nasıl kurtulacağınıza dair bariz cevap, onu harcamaktır. Oyuncuların satın alabileceği çok sayıda yüksek bütçeli ürün var, ancak Virtüöz Keman en pahalılarından biri. Oyuncular bu enstrümanları her biri §15.000 karşılığında satın alabilir, bu da onu hızlı bir şekilde çok para harcamak için iyi bir yol haline getirir. Hatta karşılığında hiçbir şey almadan parasından kurtulmak isteyen oyuncular bu kemanları amortismana tabi tutularak geri satabilirler.

Alternatif olarak, oyuncular ayrıca The Sims 4‘teki Galeri’den pahalı konaklar satın alabilirler. Sonuçta, oyuncuların kontrol edebileceği harika evlerin sıkıntısı yoktur, bu evler lüksün tam da kucağıdır. Tabii ki, oyuncular önceden yapılmış evleri seçmek zorunda değiller – ayrıca sıfırdan inşa etmek ve süslemek için oldukça eğlenceli olan kendi binalarını da oluşturabilirler.

Elbette oyuncular, başarılı Sim’lerine çok ihtiyaç duydukları dinlenmeyi sağlamak için paralarını tatil evlerinde harcamayı da seçebilirler. Perakende Satış Lotları da bir seçenektir, oyuncu farklı bir oyun döngüsüne katılmak isterse bu konumları koruma fırsatına sahiptir.

Parayı Bağışla

The Sims 4: Paradan Nasıl Kurtulursunuz?

Çoğu oyuncunun unuttuğu basit bir eylem olan The Sims 4’te para bağışlamak, Sims’i daha yardımsever hale getirmenin ve paralarını göndermek için uygun bir yol bulmanın harika bir yoludur. Bazı hanelerin tek bir bağışın yeterli olmayacağı kadar çok parası olması mümkün olsa da, ihtiyaç ortaya çıktığında fazla parayı ortadan kaldırmanın hala nispeten sürükleyici bir yolu.

Ancak, The Sims 4’te oyuncuların sihirli bir bağış olarak yorumlayabileceği parayı ortadan kaldırmanın daha iyi bir yolu var…

Parayı Kaçırmak

The Sims 4‘teki çoğu soruda olduğu gibi, meşru ve hile içeren bir cevap var. Sonuçta, oyuncuların hile kullanarak gerçekleştirebilecekleri sonsuz sayıda eylem vardır. Günün sonunda, The Sims 4 bir PC oyunudur ve oyun içi konsola erişim, oyuncuların oyun içinde deneyebilecekleri bir dizi konsol komutu olduğu anlamına gelir. Bu, paralarından kurtulmanın hızlı ve kolay bir yolu da dahil olmak üzere birçok para hilesini içerir.

Oyuncuların bu para manipülasyon şemasını kullanabilmesi için etkinleştirmesi gereken ilk şey The Sims 4’te hile modunu etkinleştirmektir. Bunu yapmak için PC’de CTRL+Shift+C’yi veya PS4 ve Xbox One’da dört omuz düğmesinin tümünü basılı tutun. Bu, konsolu açacak ve oyuncuların belirli bir komutu girdikten hemen sonra oyun değerlerini uygun gördükleri şekilde değiştirmek için istedikleri komutu girmelerine izin verecek.

Tırnak işaretleri olmadan “testingcheats true” yazın, ardından biraz nakitten kurtulmak için “Para” hilesini kullanabilirsiniz. Basitçe “Para x” yazın; burada x, oyuncunun sahip olmak istediği istenen para miktarıdır. Bu, oyuncuların sahip olduğu para miktarını artırmak, azaltmak veya tamamen hariç tutmak için kullanılabilir ve bu gerçekten oldukça zorlu bir senaryo olduğunu kanıtlayabilir.

Neyse ki, oyuncular tüm nakitlerinden kurtulma kararlarından pişman olurlarsa, aynı hileyi tekrar kullanabilirler. Sonuçta, oyunu yeni bir meydan okuma ile oynamak harika görünse de, fon eksikliği çoğu oyuncunun düşünmemiş olabileceği ciddi kısa vadeli sorunlara neden olabilir.

Bu yöntemlerle, oyuncular The Sims 4’te zor kazanılmış tüm Simoleon’larından kurtulmakta sorun yaşamamalı. Sabit gelir hunisi göz önüne alındığında, oyunun ekonomisinden yararlanmak zor değildir, bu nedenle bir para kaynağını sınırlamak harika bir yol olabilir. Oyunda hali vakti yerinde bir aile için her şeyi tazelemek için!

 

 

The Sims 4: Her Etkinlikte Altın Yıldız Nasıl Alınır? | Altın Yıldız Alma