Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Para Hilesi

Bus Simulator, Android ve iOS platformlarında bağımlılık yapan cok oyunculu Sürüş Simülasyonu Oyunudur. İlgi çekici oyun içeriği, gerçekçi grafikler ve kullanıcı dostu kontroller sayesinde oyun, Google Play Store’da şimdiden 500 binden fazla indirildi. Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Para Hilesi indirme linki yazımızı da. Sınırsız tüm apkları indirmek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Para Hilesi

Oyunda oyuncular kendi Otobüs Şirketlerine sahipler ve nihai hedefiniz işinizi büyütmek ve dünyanın en büyük otobüs nakliyecisi olmak. Bunun için Yeni Otobüslerin Kilidini Açmanız, Farklı Lokasyonlara Seyahat Etmeniz ve 7/24 hizmet sunarak maksimum Para kazanmanız gerekmektedir. Sürüş becerilerinizi gerçekten test etmek istiyorsanız, CarX Drift Racing 2 MOD APK 1.5.2’yı deneyin. Bu modda, Sınırsız Paraya ücretsiz erişim ve Ücretsiz olarak Tüm Otobüslerin Kilidini Açacaksınız. Tek ihtiyacınız olan Bus Simulator: Ultimate MOD APK 1.5.2’yı aşağıda belirtilen bağlantılarımızdan indirip yüklemek. Bus Simulator: Ultimate MOD APK sürümünü arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yeni en son sürüm!!! Bus Simulator Ultimate Hile APK 2.0.3 – 2.0.2 Para Hilesi

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Para Hilesi

Ana Özellikler

Pekala, dünya çapındaki yolculuğunuza kendi Otobüslerinizle başlamanın zamanı geldi. Fransa, Hollanda, Rusya ve diğer birçok ülke dahil olmak üzere Harita üzerinde birden fazla yerde seyahat edin ve tüm bu ülkelerde Rezervasyon ofislerinizi kurun.

Çeşitli Otobüslerin Kilidini ve oyunun diğer özelliklerini açarak derinlemesine oyun içeriğini keşfetmekten çekinmeyin. Bu oyundaki göreviniz, şirketinizi farklı ülkelerde kurarak ve sürüş rotalarınızı belirleyerek dünyada kendi Bus Corporation’ınızı yaratmaktır.

Oyun gerçekçi yollar, gerçek trafik kuralları ve etkili bir ortam sunuyor. Cezalardan kaçınmak için otobüslerinizi dikkatli kullanmalı ve trafik kurallarına uymalısınız. Ayrıca her yolculuğun sonunda yolcular şirketiniz ile ilgili Yorumlarını bırakmaktadır. Çevrimdışı Araba Sürme oyunu Hill Climb Racing 2 MOD APK 1.5.2’ya göz atın.

Şaşırtıcı bir şekilde oyun, en iyi arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz çok oyunculu bir mod sunuyor. Ayrıca, yeni otobüslerin kilidini açmak ve bazı hızlı ödüller ve ikramiyeler kazanmak için farklı Görevlere ve Mücadelelere katılabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Hile APK 2.0.3 – 2.0.2 Para Hilesi

Kısa İnceleme

Bus Simulator 1.5.2 Para Hileli APK, çok çeşitli Otobüslere ve Gerçek Zamanlı Haritaya erişmenizi sağlayan gerçekçi bir Otobüs Simülatörü oyunudur. Oyuncular Yolcularla etkileşime girebilir, Otobüslerini Yükseltebilir, Yeni Rezervasyon Ofisleri Açabilir ve Dünya çapında Seyahat edebilir.

13 çeşit Lüks Otobüs ve Otobüs kullanarak dünyanın en keyifli rotalarını keşfetmelisiniz. Buna ek olarak, Garajı ziyaret ederek Otobüslerinizi yükseltebilir ve daha fazla kar elde etmek için hasarlardan kaçınabilirsiniz. Ayrıca High Speed ​​Car Chase oyunu PetrolHead: Traffic Quests – Joyful City Driving MOD APK’yı da inceleyin.

Oyun en son 3D Grafik Teknolojisi ile çıkıyor. Oyun içi sahneler, fiziksel ortam ve otobüsler oldukça gerçekçi görünüyor. Üstelik arka plandaki ses efektleri tam anlamıyla sürükleyici ve sizi saatlerce oyunun içinde oyalıyor.

Bus Simulator’daki yenilikler: Ultimate MOD APK Hileli

Bus Simulator: Ultimate, oyunu oynamak için ücretsizdir ve Google Play Store’da mevcuttur. Ancak, bazı Premium Özellikleri kilitlidir ve siz belirli seviyeleri geçene kadar erişilemez. Tüm Premium Özelliklerin kilidini açmak için Bus Simulator: Ultimate MOD APK sürümünü Ücretsiz olarak indirmelisiniz.

  • Yeni Hedefler
  • Tüm Otobüslerin Kilidi Açıldı
  • Sınırsız Para
  • Hata düzeltmeleri

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Para Hilesi