LOST in Blue (World) v1.76.2 (Mod Apk)

LOST in Blue (World) v1.76.3 (Mod Apk) Bir uçak molasından sağ çıktıktan sonra, silahlar ve aletler yapmak için varlıkları güvence altına almak, bu sıradan adanın fikirleriyle yüzleşmek için olanaklar ve mülkler üretmek en iyisidir. Çeşitli saf ortamlarda savaş, ateşli volkanları, donan buzulları vb. ve mutant zombilere, milislere, vahşi yaratıklara vb. benzer rafine engelleri sever. Kendinizi güvenceye almak için yapabileceğiniz her küçük şeyi yaratın.

-MULTIPLAYER
Bu gizemli terk edilmiş adada var olmaya devam etmek için çevredeki oyuncularla arkadaşlıklar kurmak ve kısıtlı varlıkları güvence altına almak en iyisidir.

– KARAKTER GELİŞTİRME
Canlı bir sonuca varmak için karakterinizi güçlendirin ve doğa ananın tam olarak sağlaması gereken şeylerin vızıltısını geliştirin.

– BENZERSİZ BİR ADA
Bu oyunun PVE parçası diğerlerinden farklı. Var olmaya devam edin ve plajları, tropik yağmur ormanlarını, bataklıkları ve volkanları seven saf manzaraları keşfedin. Aynı zamanda, 1980’lerden kalma bir keşif gemisine benzeyen insan yapımı engeller, laboratuvarlara birçok gizli bakış, soyu tükenmiş yeraltı kalıntıları ve ölümcül terk edilmiş tapınaklar aracılığıyla formülasyonunuzla savaşıyorsunuz.

-Glean malzemeleri YAPMAYI VE
YAPMAYI ÖĞRENİN ve bunları güvenli kampınızı oluşturmak için kullanın! Çeşitli alet ve silah biçimlerini yapmayı öğrenin. Hayatta kalmak için onlara sahip olacaksın! Güvenli sıradan kampınızı duyusal kule, ok kulesi vb. gibi savunma olanaklarıyla modelleyin ve hayatta kalma olanakları, tohum ektiğiniz ve yiyecek geliştirdiğiniz sebze tarlalarını veya arama veya toplama aletlerini emniyete aldığınız tezgahları sever!

-PVP VEYA PVE
Sizin yeriniz! İster dövüşün, ister tamamen farklı oyuncularla çalışın!

– HEYECAN VERİCİ MACERALARA DEVAM
Bu oyun, terk edilmiş bir adada hayatta kalma becerisine sahip oyuncular üretmek için geliştirildi. PVE ve PVP fikirleri, tamamen farklı herhangi bir rekreasyonda hiçbir formül kazancı olmadan yapabileceğiniz bir şeydir!

Bu adada hayatta kalabilir ve konutunuzu güvence altına alabilir misiniz?
Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)

KARŞISINDA:

Hareket Hızı >| 0 – 1000 |<

Playstore modelini kurun.
OBB hilesini oluşturun. altında öğretici.
Playstore modelini kaldırın.
MOD apk’yi yükleyin.
OBB’yi geri yükleyin.
Oyna.

İNDİRMEK:

LOST in Blue (World) v1.76.2 (Mod Apk) – DRIVE LINK

– Sponsorlu Bağlantılar –