Gunship 3 Strike Package V3.8.7 Full APK – Tam Sürüm

Gunship 3 Strike Package V3.8.7 Full APK – Tam Sürüm , uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Phanotek Inc firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Gunship 3 Strike Package v3.8.7 FULL APK indirme linkini yazımızda bulabilirsiniz.

Gunship 3 Strike Package V3.8.7 Full APK – Tam Sürüm

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : Gunship 3 Strike Package
Yayıncı: Phanotek Inc
Boyut : 24M
En Son Sürüm : 3.8.7
MOD Bilgisi : Tam Sürüm
İndirme : Google Play
Güncelleme : 22 Ocak 2021

Gunship 3 Strike Package Hakkında

Amacınız kontrolünü sağladığınız hava aracı ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedefleri yok etmek, istenilen bölgeye varmak ve görevleri tamamlamaktır. Tamamı gerçek modellerde uçaklar, tehlikeli uçuşlar, dünyanın farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Bitmek bilmeyen it dalaşları, uzun süren uçuşlar, silahlarınız parmaklarınızın ucunda olacaktır. Gunship 3 Strike Package v3.8.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Gunship III Strike Package Play Store’da 34.99TL’dir, 1.000’den fazla indirilmiştir.

Gunship 3 Strike Package FULL APK 1

Oynanış

Herhangi bir uzay savaşı video oyununda olduğu gibi, Gunship III – STRIKE PACKAGE oynamanın amacı, düşman uzay gemilerini yok etmektir. Tabii ki, oyuncunun emrinde çeşitli gemi türleri vardır. Bunlar, uzun menzilli avcılardan (füze saldırı tipi gemiler) kısa menzilli uzay savaşçılarına (hafif avcı tipi gemiler) kadar. Bu gemilerin her biri füze veya lazer tabanlı silahlar ateşleyebilir. Bu atış yeteneklerinden bazıları, hücum veya savunmanın gücünü artırmak için birleştirilebilir.

Saldırmak için avcı kanatlarını kullanın

Bir savaş pilotu olarak oynarken, oyuncunun iki seçeneği vardır. Yerdeki gemilere saldırmak için avcı kanatlarını kullanabilir veya bir biniş manevrası seçebilir. Tek sorun, düşmanın savaş bitmeden oyuncu masalarını tersine çevirmesidir. Bu nedenle oyuncunun, durumu sizin lehinize çevirme şansı bulmadan önce düşman gemilerine nasıl dikkatli ve hızlı bir şekilde saldıracağını öğrenmesi gerekir.

Biniş manevraları, hedeflerini “kilitlemeyi” seçen oyuncular tarafından gerçekleştirilir. Bu, oynadıkları gemilerin limandan ayrılmasını durdurmaya çalıştıkları anlamına gelir. Bu işlem sırasında hareket eden gemilere ateş açabilirler. Mayınlarda, lazerlerde, top ateşinde ve yüzeyden gemiye ateşlemede oyuncuların savaş boyunca karşılaşacakları çeşitli engeller vardır. Bir uzay it dalaşı ile oynamaktan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, birkaç temel beceride ustalaşmanız gerekir. Bu, düşman ateşinin önünden uzak durmayı ve rakibinizin eline geçebileceği her gemiyi imha etmeyi içerir.

Gunship 3 Strike Package FULL APK 2

Gunship Becerileri

Kilit boks, herhangi bir oyuncunun Gunship III – STRIKE PACKAGE ile en iyi şekilde oynamasına yardımcı olacak birincil beceridir. Kilit boks, zanaatınızı savaş boyunca tam gazda uçurarak yapılır. Bu işlem sırasında rakibiniz, geminizin ateşlemesi konusunda hiçbir şey yapamaz. Hangi yatların size ait olduğunu ve hangilerinin olmadığını görmek için HUD’da kırmızı çarpı işaretlerini görebilirsiniz. Kilitli gemiler mavi, gri gölgeli olmayanlar ise mavi renkte vurgulanacaktır.

İt dalaşının kendisi çok heyecan verici. Düşman gemilerinin çarpması nedeniyle meydana gelen patlamalar, oyuncuları genellikle şok durumuna sokar. Yine de bazı etkiler yıkıcıdır! Herhangi bir deneyimli oyuncu size, it dalaşı heyecanının Gunship III – STRIKE PACKAGE’ın tadını çıkarmanın ana nedenlerinden biri olduğunu söyleyecektir.

 

Gunship 3 Strike Package FULL APK 3

Düşmanlarınızı hedefleyin

Üstünlük elde etmek için, bir oyuncunun gemisini uzayda etkili bir şekilde manevra yapması gerekir. Bir oyuncunun kazanma şansını artırmak için yapabileceği çok sayıda şey vardır. En yaygın taktik, ateş etmeden önce hedef geminizi kalkanlara mümkün olduğunca yaklaştırmaktır. Ancak, oyuncular rakiplerini bir grup geminin içine çekerek onları tuzağa düşürmeye çalışabileceklerinden bu her zaman yeterli değildir. Oynamak için bu kadar çok farklı değişken varken, Gunship III – STRIKE PACKAGE’ın oynamanın bu kadar zevkli olmasına şaşmamalı!

Gunship 3 Strike Package FULL APK 4

Gunship 3 Strike Paketine Genel Bakış
Uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğümüz, oyunlarıyla ünlü Phanotek Inc’in ürettiği Android platformunun popüler oyunlarından biri. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini yok etmek, istenilen alana ulaşmak ve görevleri tamamlamaktır. Tüm gerçek uçak modelleri, tehlikeli uçuşlar, dünyanın farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor.

Bitmeyen it dalaşları, uzun uçuşlar, silahlarınız parmaklarınızın ucunda olacak. Gunship 3 Strike Paketi güncel sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış ve desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller çift parmak ve sensörler ile sağlanabilir.

Gunship 3 Strike Package V3.8.7 Full APK – Tam Sürüm

Andorid için Gunship 3 Strike Package Full Apk İndir

Gunship 3 Strike Package v3.8.7 FULL APK İNDİR

 

YEDEK LİNK