My Story: Choose Your Own Path Apk – v6.2.1 – Hileli Mod

My Story: Choose Your Own Path Apk – v6.2.1 – Hileli Mod ;My Story: Choose Your Own Path durumsal bir simülasyondur ve kendisi 20 milyondan fazla indirmeye sahiptir ve bugün piyasadaki en sıcak oyunlardan biri haline gelmektedir. Öncelikle bu oyun türünü anlamamız gerekiyor, oyuncuların farklı hikayelerde karakterlere dönüşmesini sağlayan oyun türü. Romanların veya peri masallarının aksine, bu oyunlar oyuncuların her şeyi kendi tercihlerine göre inşa etmelerine izin verir. Her şeyi yapabilirler, ilişkiler kurabilirler,… Hepsi bu kategori aracılığıyla yapılabilir. Nanobit’in en çok gurur duyduğu, farklı bir arayüz ve özel özelliklerle sürekli olarak farklı oyun varyasyonları yayınladıkları ürün olan “Hikayem” e geri dönün. Ancak bu oyun hala her şeyin üzerinde duruyor, oyuncular için sayısız farklı hikayeyi sürekli güncelleyecektir. Böylece sevdikleri türü seçip o dünyadaki yolculuklarına başlayabilirler. Bir hikayenin konusu belirlenmeyecek, sadece bir çerçevedir, oyuncuların bir olay örgüsü oluşturması gerekir.

My Story: Choose Your Own Path Apk – v6.2.1 – Hileli Mod

Genel Bakış Bilgileri

Uygulama Adı : League of Stickman 2020
Yayıncı: Nanobit
Tür : Simülasyon
Boyut : 140M
En Son Sürüm : 6.2.1
MOD Bilgisi : Bilgi Taşları / Ücretsiz Seçimler
İndirme : Google Play
Güncelleme : 23 Şubat 2021

My Story: Choose Your Own Path Hakkında

OYNANIŞ

Yukarıda açıklandığı gibi, oyuncuların karmaşık bir şekilde hareket eden karakteri kontrol etmesine gerek yoktur. Hikayedeki kaderlerini değiştirmeye karar verirken sadece hareketsiz oturmaları ve rahatlamaları gerekiyor. İstedikleri hikayeyi seçebilirler, tüm hikaye ayrı kategorilere ayrılır, oyuncular oyunla tanışmaya başlamak istedikleri türe göre arama yapabilir.

Bir hikayedeki temel bir bölüme bir örnek vereyim, birinci sınıf öğrencisisiniz ve birisi yanlışlıkla size rastlar. Şu anda, oyun aşağıdaki seçenekleri gösterecek, cevapların tümü konuşmanın belirli bir yönde, örneğin olumlu veya olumsuz olarak gerçekleşmesini sağlayacaktır. Böylece karakterinizin karakterini rakibin gözünde istediğiniz şekilde inşa etmekte özgürsünüz. Hedefle bir ilişki kurmayı bile deneyebilirsiniz, sadece hedefe ulaşmaya çalışmak başarılı olacaktır.

Oyunda ayrıca, oyuncuların tahmin etmediği bazı durumlar da vardır. Ve bu durumlar genellikle olay örgüsünde önemli bir rol oynar ve oyuncuların sınırlı bir süre içinde karar vermeleri gerekir. Hikayenin konusu oyuncunun istediği şekilde oynanacaktır, bunun için endişelenmeyin, oyuncu durumu tekrar oynayabilir. Yani kararınızın ürettiği tüm sonuçları keşfedin, hiçbir kayıp yok.

ÖZELLİKLERİ

Kostümler

Bu oyunların neden bir kostüm öğesi olduğunu merak ediyor musunuz? Çünkü sohbetlerde karakteriniz sürekli ekranda görünecek ve kostüm de rakibin görünümünü değiştirecektir. Sadece bu değil, kostümler de bu oyunlarda çok önemli bir rol oynuyor. Örneğin, gece bir partiniz var ve erkek arkadaşınız tarafından davet ediliyorsunuz. Size önceden bir takım elbise giydiğini ve ona uygun bir kıyafet seçmeniz gerektiğini söylüyor. Kostümler birçok farklı seçenekle görünecek ve kararınız rakibin görünüşünü değiştirecek ve ilişkiyi etkileyecektir. İlişkinin yönüne istediğiniz şekilde karar verebilirsiniz, hayatınız, böylece karar sizindir.

Farklı geçmişlere sahip sürükleyici karakterlerin hayranıysanız, her dünyadaki her yaşamı ayrı ayrı keşfetmek istersiniz. Ya da önemli bir rolü olan birinin hissini deneyin,… Her şey “Benim Hikayem” de olacak, hemen katılın ve kendi dünyanızı inşa etmeye başlayın.

My Story: Choose Your Own Path Apk – v6.2.1  Son Sürümü

Android için My Story: Choose Your Own Path Apk – v6.2.1 – Hileli Mod İndir

My Story: Choose Your Own Path Apk İndir
YEDEK LİNK