Vampire Survivors’ta Spellbinder nasıl açılır?

Adından da anlaşılacağı gibi, Vampire Survivors’ın temel amacı binlerce gece yaratığını öldürmek ve şafağa kadar hayatta kalmaktır. Oyun, yolculuğunuzda ilerlemenize yardımcı olacak birkaç karakter, silah ve eşyaya sahiptir. Düzgün ilerleme için bu temel öğelerden biri Spellbinder’dır ve onu Vampire Survivors’ta nasıl elde edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Spellbinder’ın kilidi nasıl açılır

Spellbinder’ı elde etmek için Runetracer’ı 7. seviyeye yükseltmeniz gerekir. Vampire Survivors’ta silahlarınızın seviyesini yükselttiğinizde genellikle farklı eşyalar alırsınız. Bununla birlikte, Runetracer otomatik olarak sahip olacağınız varsayılan bir silah değildir. Aslında Runetracer’ı elde etmek için varsayılan silahı Runetracer olan bir karakter edinmeniz gerekiyor. Bu nedenle, varsayılan olarak Runtracer donanımlı olduğu için Pasqualina’yı satın almanız gerekir. Pasqualina sana sadece 110 altına mal olacak ve bu da çiftçiliği oldukça kolay.

Pasqualina o kadar güçlü olmasa da, onu Runetracer için tek başına satın almaya değer. Pasqualina ve Runetracer’ı elde ettikten sonra, silahı 7. seviyeye yükseltin. Tamamlandığında, Spellbinder gelecekteki tüm çabalar için kullanılabilir hale gelecektir. Spellbinder’ın kullanımından haberi olmayan biri varsa, bu sadece silah etkilerinin süresini %10 arttırır. İlk bakışta anıtsal görünmese de, yetenek zor durumlarda devreye girebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir