Valheim Kara Metal Nasıl Yapılır?

Valheim Kara Metal Nasıl Yapılır? ; Kara Metal, şu anda Valheim‘da bulunan en gelişmiş malzemelerden biridir, ancak çoğu oyuncunun nasıl yapılacağı hakkında hiçbir fikri yoktur….Valheim Kara Metal Nasıl Yapılır? bu yazımızda bulabilirsiniz…

Valheim geniş bir kaynak ve malzeme yelpazesine sahiptir, ancak belki de en çok aranan Black Metal’dir.

Black Metal silahları ve araçları tüm oyunda en güçlü olanlardan bazılarıdır ve doğal olarak oyuncular her birinin ellerinde olmasını ister. Bununla birlikte, kaynağı fiilen edinme süreci oldukça zaman alıcı ve zordur.

Valheim’daki diğer çoğu işçilik tarifleri gibi, Black Metal yapma yeteneğini kazanmak için bir dizi görev yapmanız gerekir. Bu, ilki Eitkthyr gibi patronları yenmeyi ve prosedürel olarak oluşturulmuş dünyada belirli kaynakları bulmayı içerir.

Valheim’da Kara Metal Yapımı

Valheim Kara Metal
Valheim Kara Metal

Başlamak için bir ton Valheim Kara Metal Hurdasına ihtiyacınız olacak. Bu malzeme Fuling, Fuling Brute veya Fuling Shaman’ı öldürerek bulunabilir. Bu yaratıklar öldükten sonra maddeyi düşürür, bu yüzden mümkün olduğunca çok bulmaya çalışın.

Fuling çetesi, geniş açık alanlar ve küçük köylerle dolu Ovalar biyomunda bulunur. Fuling, biyom içinde oldukça yaygındır, bu nedenle kalabalığı bulmakta fazla sorun yaşamazsınız. Bununla birlikte, Deathsquitoes veya çok miktarda Fuling ile karşılaşırsanız, biyom ölümcül olabilir, bu nedenle envanterinizde fazla taşımamanızı veya yakınlarda bir üs bulundurmamanızı öneririz.

Black Metal Hurdaya sahip olduğunuzda, bir sonraki adım, hurdayı eritmek için bir Yüksek Fırın yapmaktır. Ancak, Yüksek Fırın’a erişebilmek için Valheim’ın dördüncü patronu Moder’ı yenmeniz gerekecek. Bu ejderha görünümlü patron, Dağlar biyomunda bulunur ve inanılmaz derecede güçlüdür.

Valheim Kara Metal

Moder’ı yenmeyi başardıysanız, Yüksek Fırın için üretim tarifinin kilidini açacaksınız. Üretilebilir istasyon, 5 Surtling çekirdeği, 10 Demir, 20 Taş, 20 İnce Ahşap ve bir Zanaatkar Masası gerektirir.

Dört malzemeye ulaşmak nispeten kolaydır, ancak Zanaatkar Masası başka bir hikaye. Bu eşya ayrıca Moder’ı yendikten sonra açılır ve bir Dragon Tear (Ejderha Gözyaşı) kullanılarak üretilir.

Valheim Ejderha Gözyaşları Nasıl Elde Edilir?

Tüm bunlar tamamlandıktan ve doğru malzemelere sahip olduktan sonra, Yüksek Fırını inşa edin, biraz yakıt ve Kara Metal Hurdalarınızı yerleştirin. Bu işlem, Valheim Kara Metal silahları ve Atgeir, Kalkan ve Kılıç gibi araçları yapmak için kullanılan Black Metal çubuklarla sonuçlanır. Şimdi, Valheim’ın gerçek tehlikelerini alt etmek için tam donanımlısınız.

 

 İlginizi Çekebilecek Yazılar:

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)