Valheim En İyi Kalkan – Valheim’da Doğru Kalkanı Seçmek

Valheim En İyi Kalkan – Valheim’da Doğru Kalkanı Seçmek ;Kalkanlar, Valheim’ın gözden kaçan bir parçasıdır ancak cephaneliğinizdeki en iyi araçlardan biri olabilir.Valheim’da teçhizat denilince akla hemen gelenler zırh ve silahlardır.

İster kask, kılıç veya yay olsun, bunlar hangi teçhizatı donatmanız gerektiğini bulmaya çalışırken genellikle düşündüğünüz öğelerdir. Ancak, Valheim‘daki ekipman havuzunda, oyuncuların daha fazla yararlanmaları gereken, genellikle gözden kaçan bir unsur var.

Kalkan, İskandinav dünyasında güçlü bir araçtır, ancak durumsal kullanımı ve pahalı işçilik tarifleri nedeniyle, birçok oyuncu basitçe onu atlar. Kalkanınızı nasıl düzgün kullanacağınızı bildiğiniz sürece gerçekçi bir şekilde herhangi bir yaratık tarafından vurulamayacağınız için durum böyle olmamalıdır.

Elbette, daha iyi bir kalkan kuşanmanız durumunda hayatta kalma şansınız artar. Öyleyse merak edilen soruya geçelim..;, Valheim’daki en iyi kalkan nedir?

Valheim En İyi Kalkan

Valheim’da doğru Kalkanı seçmek

Valheim En İyi Kalkan

Valheim’daki diğer teçhizat kategorilerinin aksine, konu en iyi Kalkana karar vermek olduğunda kesin ve kesin bir cevap var. Muhtemelen birçok kalkan yinelemesinden geçecek olsanız da, nihayetinde bir Black Metal Kalkan yapmak için çalışıyorsunuz.

Kara Metal, Valheim‘daki en nadir ama en güçlü hammaddelerden biridir. Çubuklar, oyundaki en iyi öğelerden bazılarını yapmanıza izin verir ve kalkan farklı değildir.

Valheim En İyi Kalkan ; Black Metal Kalkan, 90’lık bir Blok Güç statüsü ve 50’lik Parry Force sunar. 200 dayanıklılığa sahiptir ve 5 pound ağırlığındadır ve ayrıca taşıdığınızda karakterinizi% 5 yavaşlatır.

Kalkanı yapmak için oyunun dördüncü patronu Moder’ı yenmeniz ve Yüksek Fırın’a erişim kazanmanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra, Black Metal Hurdalarını eritip çubuklara dönüştürebilir ve Kalkanı oluşturabilirsiniz.

Black Metal Kalkanı tam olarak oluşturmak için 10 İnce Ahşap ve beş Zincir ile birlikte 8 Black Metal‘e ihtiyacınız olacak.

Valheim En İyi Kalkan
Valheim En İyi Kalkan

Bu kalkan çeşidini seçmek söz konusu olduğunda gerçekten hiçbir tartışma yok. Elinizdeyken, en zorlu düşmanları bile savuşturabilirsiniz.

İyi bir kalkan, denklemin sadece bir parçasıdır, Valheim’daki en iyi kılıcın ne olduğunu bilmek, hayatta kalmanız için en az o kadar önemlidir.

 

 İlginizi Çekebilecek Yazılar: