Valheim’da Lades Kemiği Nasıl Kullanılır ?

Valheim’da Lades Kemiği Nasıl Kullanılır ? ;Lades kemiğini demir ve gömülü hazine için madencilik yapmak için nasıl kullanacağınızı aşağıda açıkladık..

Lades kemiği Valheim’da ne yapar? Valheim’daki bonemass patronunu az önce yendiyseniz ve şimdi oynayabileceğiniz yepyeni bir lades kemiğiniz varsa, bu bir sonraki biyomda – dağlar’da!

Dağlara meydan okumak için ilk başta çok sayıda dona dayanıklı iksire ihtiyacınız olacak, bu yüzden bunları nasıl yaratacağınızla ilgili Valheim fermenter kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Donma direnci olmazsa, yavaşça donarak ölürsünüz, sadece kurt Valheim zırhı – özellikle göğüs zırhı veya kurt kürk pelerini – sizi yeterince sıcak tutabilir. Bununla birlikte, kurt zırhı elde etmek için gümüş madenciliğine başlamanız gerekir. Lades kemiğinin devreye girdiği yer burasıdır.

Wishbones, yeraltında gizlenmiş dağlardaki gümüş damarları tespit eder. Bu değerli metali çıkarmak için demir bir kazmaya ihtiyacınız var, bu yüzden Valheim’da nasıl demir çıkarılacağına bakın – rüzgarlık, bu eğlenceli bir iş değil. Wishbones ayrıca herhangi bir biyomda gömülü olan gizli hazineyi de tespit eder, ancak onları çoğunlukla açık çayırlarda bulduk. Ganimet çıkarmak ve gümüş bulmak için Valheim’da bir lades kemiğini nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Benzer Yazılar : Valheim Hayvanlar Nasıl Evcilleştirilir?

Valheim’da Lades Kemiği Nasıl Kullanılır ?

VALHEIM WISHBONE (lades kemiği) KULLANIMI

Bir lades kemiği donatmanız gerekir, böylece bir aksesuar yuvası kaplar, bu da Megingjord’a bol miktarda gümüş taşımak için ihtiyacınız varsa madencilik için can sıkıcıdır. Bununla birlikte, geçiş yapmak kolaydır ve macera ne gerektiriyorsa, ikinizi de yanınızda tutmanızı öneririz.

Lades kemiği takıldığında, yanıp sönmeye başlayacak (sizden soluk mavi kıvılcımlar çıkacaktır) ve gömülü hazineye veya gümüşe ne kadar yaklaşırsanız, lades kemiği o kadar hızlı yanıp sönecek ve bir ping sesi eşlik edecektir. Kazmaya başlamadan önce hızlı, yüksek frekanslı bir frekans arıyorsunuz. Gümüş, yüzeyin altında derin olabilir ve genellikle uzun, dallanan damarlar oluşturur. Tüm gümüşler ortaya çıktığında lades kemiği ping atmayı bırakacaktır, ancak hala mayınlanmamış gümüş olabilir, bu yüzden gözünüzü dört açın. Verimlilik uğruna, hasat etmek için demir kazmanızı kullanmadan önce damarı ortaya çıkarmak için normal bir kazma kullanmak isteyebilirsiniz.

Gömülü hazine tipik olarak gümüşten daha derin yeraltındadır. Wishbones ayrıca zemine gizlenmiş çamurlu hurda yığınlarını da tespit ederek, bu ürkütücü kriptalara girmeden hurda demiri toplamanıza izin verir.

 

Daha Fazla Oku: Valheim Balık Nasıl Tutulur?

Daha Fazla Oku: Valheim Kraliçe Arı Nasıl Bulunur- Bal Nasıl Üretilir?