Genshin Impact 1.4 Çıkış Tarihi ve Rosaria Detaylar

Genshin Impact 1.4 Çıkış Tarihi ve Rosaria Detaylar ; Genshin Impact 1.4 güncellemesi hakkında bilgi almak ister misiniz? ROSARIA YETENEKLERİ nelerdir ? Mihoyo, çok yakında gelecek olan bir sonraki olay dalgası konusunda biraz sessiz kaldı, ancak en az birkaç hafta uzakta olmasına rağmen, ne bekleyeceğine dair birkaç ayrıntı var. Bu yeni güncellemeyle birlikte, kendi yan aktiviteleri ve oyuncuların tamamlaması gereken ana görevlerin yanı sıra en az bir yeni Genshin Impact karakteri ile tamamlanan yeni bir festival geliyor.

Windblume festivali hakkında pek bir şey bilinmese de, bu bayram sezonunda neler yapabileceğinize dair pek çok söylenti ve spekülasyon var. Aslında, Genshin Impact‘e gelen yeni karakter hakkında çok daha fazla şey biliyoruz.

ROSARIA GENSHIN IMPACT’E GELİYOR MU? Genshin Impact 1.4 güncellemesinde beklenen çıkış tarihinden yepyeni karakter ve Windblume festivaliyle ilgili ayrıntılara kadar bilmeniz gereken her şey hakkında bir sürü bilgi topladık.ROSARIA YETENEKLERİ nelerdir ? Bu güncellemenin düşmesini beklemek için çok fazla zaman yok, bu yüzden yayınlanma tarihiyle başlayalım.

Genshin Impact 1.4 Çıkış Tarihi ve Rosaria Detaylar

GENSHIN IMPACT 1.4 YAYIN TARİHİ

Mihoyo, güncellemelerin altı haftada bir düşeceğini doğruladığından, Genshin Impact 1.4 çıkış tarihinin 17 Mart civarında olduğunu tahmin edebiliriz, ancak şu anda güncelleme için onaylanmış bir yayın tarihi yok. Bunun nedeni, 1.3 güncellemesinin 3 Şubat’ta yayınlanmış olmasıdır.

Genshin Impact 1.4 Çıkış Tarihi ve Detaylar
Genshin Impact 1.4 Çıkış Tarihi ve Detaylar

WINDBLUME FESTİVALİ DETAYLARI

Önceki güncellemede olduğu gibi, Genshin Impact 1.4 güncellemesi Windblume festivalini içeriyor. Şimdiye kadar, Windblume festivali hakkında özel olarak sahip olduğumuz tek somut bilgi, bunun Mondstadt’ta gerçekleşeceğidir.

Bununla birlikte, 1.3’teki Lantern Rite etkinliği geçilecek bir şeyse, ne bekleyeceğimiz hakkında biraz bilgi sahibi olacağız. Bu etkinlik, oyuncuların Macera Kademesi 23 veya üzeri olmasını ve birkaç özel görevi tamamlamasını gerektiriyordu. Size ne bekleyeceğiniz konusunda bir fikir vermek için, Lantern Rite etkinliğinde yapabilecekleriniz:

  • BEP almak için yeni görevleri tamamlayın
  • Primogems ve Hero’s Wit gibi değerli eşyaların kilidini açmak için çok sayıda hikaye görevi
  • Şenlik Ateşi ve değerli eşyalar elde etmek için yan görevler
  • Barış tılsımları ve armaları ödüllü bir masaüstü oyunu
  • Kaynakları kullanarak üretebileceğiniz Xiao fenerler

Windblume festivali sırasında hangi etkinliklere katılacağınıza dair söylentilere gelince, hareket kabiliyetinizi ve atış becerilerinizi test etmek için bir uçuş ve atış etkinliği hakkında konuşulacak. Bir ritim oyunu da söylendi, ancak bunun gerektirdiği şey genişletilmedi.

ROSARIA GENSHIN IMPACT’E GELİYOR MU?

Rosaria, neredeyse kesinlikle bir sonraki Genshin Impact karakteridir. Twitter’da @dimbreathjr tarafından yapılan bir sızıntı, kızıl saçlı mızrakçının bazı animasyonlarını gösteriyor. İçinde Rosaria’nın bir kombo, yüklü bir saldırı ve nehre tatlı bir dalış yaptığını görüyoruz.

Yetenekleri ve erişebildiği beceriler konusunda da birçok sızıntı olduğunu gördük. Rosaria, düşmanları mahvetmek için bir dizi sırıkla saldıran bir Cryo karakteridir. İşte sızdırılmış yetenekleri ve becerileri (teşekkürler Honey Hunter World):

ROSARIA YETENEKLERİ

Yıkıcı İtiraf – Pozisyonu hedeflenen rakibin arkasına kaydırır, ardından sırıkla bıçaklayarak keserek Cryo hasarı verir. Sadece Rosaria ile aynı büyüklükteki veya daha küçük düşmanlar üzerinde çalışır.
Fesih Törenleri – Rosaria, sırığını sallayarak etrafındaki rakipleri keser, ardından yere vurmak için bir buz mızrağı çağırır. Her iki saldırı da Cryo hasarı verir. Buz mızrağı aktifken, yakındaki düşmanlara Cryo hasarı vermek için periyodik olarak bir soğuk hava patlaması yayar

ROSARIA PASİF YETENEKLERİ

Night Walk – Parti üyelerinin hareket hızını geceleri% 10 artırır (18: 00-6: 00). Etki Alanlarında, Trounce Etki Alanlarında veya Spiral Uçurumda çalışmaz ve diğer pasif yetenekler üzerinde aynı etkilerle istiflenemez.
Çıkarılan İtiraf – Rosaria, Ravaging Confession ile bir düşmana arkadan vurduğunda, kritik vuruş oranı beş saniyeliğine% 12 artar.
Gölge Samaritan – Terminasyon Ayinlerini Kullanmak Rosaria dışındaki tüm yakın parti üyelerinin kritik vuruş oranını Rosaria’nın kritik isabet oranının% 15’ini on saniye için artırır. Bu şekilde kazanılan kritik isabet oranı bonusu% 15’i geçemez.

ROSARIA KONSTELASYONLARI

Unholy Revelation – Rosaria, kritik bir vuruş yaptıktan sonra dört saniye boyunca saldırı hızı% 10 ve normal saldırı hasarı% 10 artış elde eder.
Land Without Promise – Rites of Termination tarafından oluşturulan Ice Lance’in süresi dört saniye artar.
Sacrament of Penance – Yıkıcı İtirafın seviyesini üç artırır (maksimum 15’e çıkar).
Amazing Disgrace – Ravaging Confession’un kritik vuruşları Rosaria için beş enerji üretir. Bu, Ravaging Confession kullanımında yalnızca bir kez tetiklenebilir.
Extreme Unction – Sonlandırma Ayinlerinin seviyesini üç artırır (maksimum 15’e kadar).
Divine Retribution – Rites of Termination’ın saldırısı, düşmanların fiziksel direncini on saniyeliğine% 20 azaltır.