Valheim Ejderha Gözyaşları Nasıl Elde Edilir?

Valheim: Ejderha Gözyaşları Nasıl Elde Edilir? ;Valheim, oyuncuların vahşi doğada hayatta kalabilmesi için kaynakları öğütmek ve yağmalamaktan oluşur ve ejderha gözyaşları en hayati kaynaklardan biridir.

Valheim, oyuncuların envanterlerini oluşturmaları, inşa etmeleri ve sürdürmeleri için sonsuz yolları olan bir açık dünya sanal oyunudur. Bu oyun hayatta kalmak için sağduyuyu takip etmekten ibaret olsa da edinilen fantastik unsurlar da var. Bu bağlamda, Valheim’da bulunabilecek en hayati kaynaklardan biri Valheim Ejderha Gözyaşları olacaktır. Bunlar bulması en kolay şeyler değil ve oyuncuların gerçekten gözlerini dört açmaları gerekecek. Çünkü bir oyuncu biraz ejderha gözyaşı bulmayı başarırsa, oyuna gerçekten yeni bir boyut katabilir.

Valheim’da biraz Valheim Ejderha Gözyaşları toplamak için, oyuncuların yapması gereken ilk şey Moder’a giden yolu bulmak ve onu yenmektir. Genellikle dağ biyomunda bulunur. Ancak, oyuncular oraya girmeden önce, Moder’ı çağırabilmeleri için önce üç ejderha yumurtasına ihtiyaçları olacak. Bu üzücü bir yan görev olabilir ama yapılmalı.

Bu nedenle, bazı ejderha yumurtalarını kapmak için, oyuncuların dağ biyomunu keşfetmeleri ve büyük ejderha yuvaları aramaları gerekecek.

Bununla ilgili sorun, bir ejderha yumurtasının 200 kg ağırlığa sahip olabilmesidir. Bu nedenle, oyuncuların envanterlerini buna göre yönetmeleri gerekecek. Oyuncuların Haldor’un Megingjord kemerini bu üç yumurtayı da etkili bir şekilde taşıyabilmeleri için donatmaları önerilir. Aksi takdirde, tehlikeli bir angarya olabilecek dağ biyomunda ileri geri yürüyüş yapacaklardır. Yumurtaları çağırma noktasına götürün ve oraya yerleştirin. Moder, bu yumurtaların üçü de hizalanana kadar görünmeyecek.

Valheim Ejderha Gözyaşları

Moder de hafife alınacak bir ejderha değildir. Oldukça büyük bir hasar verebilir. Donmaya karşı dirençli hazırladığınızdan ve her türlü yangına karşı yükleri yükleyebilirsiniz emin olun. Güvenli bir mesafeyi korumak için menzilli saldırılarla donatılmasıyla. Sonunda düştüğünde, hangi vücudundan 10x ejderha gözyaşı toplayabilecekler. Oyuncular onları envanterlerine yüklemeli ve üslerine geri dönmelidir.

Valheim Ejderha Gözyaşları kullanımı şu anda biraz muamma. Bununla birlikte, bir Zanaatkar Masası inşa etmek için yaygın olarak biliniyor. Bu tablo, aşağıdailer gibi üst düzey ekipmanı yapmak için kullanılabilir; yüksek fırın, yel değirmeni ve çıkrık. Muhtemelen, ejderha gözyaşları gelecekteki genişlemelerde diğer eşyaları yapmak için kullanılacak, ancak bunu sadece zaman gösterecek. Şu andan itibaren, şu yüksek kaliteli ekipman istiyorlarsa, ihtiyaç duyacakları Zanaat Masası’dır.