Elden Ring: Yeniden Doğuşu Kabul Ederseniz Ne Olur? | Rebirth

Elden Ring: Yeniden Doğuşu Kabul Ederseniz Ne Olur? | Rebirth , Elden Ring: Yeniden Doğuş ; Rennala’dan yeniden doğuşu kabul etmeleri gerekip gerekmediğini merak eden Elden Ring oyuncuları, bu kılavuzda mekanikle ilgili tüm detayları bulabilirler.

Elden Ring’in Raya Lucaria Akademisi’nde Dolunay Kraliçesi Rennala’yı yendikten sonra, oyuncular onunla konuşma fırsatına sahip olacaklar. “Yeniden doğuş“‘ Rebirth ‘, bu konuşma sırasında seçilebilecek seçeneklerden biridir ve bunu yapmak, hayranlara yeniden doğuşu kabul etmek için bir Larval Gözyaşı kullanmak isteyip istemediklerini soran bir istem getirecektir. Oyuncular bunu kabul etmeden önce, Elden Ring’de yeniden doğuşu kabul ederlerse ne olacağı hakkında daha fazla bilgi isteyebilirler ve bu tam olarak bu yaımızda bulunabilir.

Elden Ring: Yeniden Doğuş Rehberi

Oldukça basit, yeniden doğuşu (rebirth) kabul eden oyunculara, seviyelerini “birinci kareden” yeniden atamaları talimatı verilecek. Bu, karakterin seviyesi ve özellik puanlarının oyunun başlangıcındaki değerlerine sıfırlanacağı ve hayranların mevcut seviyelerine dönene kadar puanlarını yeniden tahsis etmeleri gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle, yeniden doğuş, Elden Ring’de saygı duymanın bir yolu olarak işlev görür ve hayranların bir oyun sırasında yapılarında değişiklik yapmalarına olanak tanır.

Her yeniden doğuş için bir Larval Gözyaşı gerektiğinden, oyuncular karakterlerine her an saygı gösteremezler. Neyse ki Elden Ring’de bir düzineden fazla garantili Larval Gözyaşı var, bu da hayranların Lands Between’de ilerlerken sayısız yapıyı denemekten çekinmemeleri gerektiği anlamına geliyor. Bununla birlikte, oyuncular, yeni yapılarının yetersiz kalması durumunda, herhangi bir önemli özelliği gerçekleştirmeden önce ellerinde fazladan bir yırtık olmasını isteyebilirler.

Elden Ring: Yeniden Doğuş
Elden Ring: Yeniden Doğuş

Unutulmamalıdır ki, bir oyuncu nihayetinde saygı göstermeye hazır olmadığına karar verirse, yeniden doğuşu iptal etmek ve Larval Gözyaşı kaybetmekten kaçınmak gerçekten mümkündür. Bu, yeniden doğuş menüsünün sol alt köşesinde gösterilen “Geri” girişine basılarak yapılır. Hayranlar, Tear’larını tuttuklarını onaylayan bu girişe bastıklarında bir uyarı alacaklar ve Elden Ring’in Rennala, Queen of the Dolunay’a dönüp eşyayı gelecekte kullanabilirler.

Bahsedilmesi gereken son bir şey de, oyuncuların özellik puanlarını yeniden tahsis etmek için Larval Tears’ı kullanmaya başlamadan önce Elden Ring’deki soft caps hakkında biraz eğilmek isteyebilecekleridir. Deneyimsizler için, soft cap’ler, bir nitelik puanını arttırmanın daha az faydalı hale geldiği noktalardır ve her bir stat için bu noktalardan birkaçı vardır. Taraftarlar, yumuşak kapaklara aldırmadan oyunu kesinlikle tamamlayabilirken, bir yapıyı optimize etmek için çalışırken öğreticidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Adblock_logo

 

Lüften AD Block’unuzu etkisiz hale getirip sayfayı yenileyiniz. (Please Disable your AD Block and refresh the page)