Elden Ring: Tüm Hafıza Taşı Yerleri | Memory Stone

Elden Ring: Tüm Hafıza Taşı Yerleri | Memory Stone ; Incantations ve Sorceries için yuvaları artırmak için Elden Ring’deki tüm Memory Stone konumlarını bulmak için sizler için bu yazımızı hazırladık.

Elden Ring oyuncularının hangi başlangıç sınıfına gitmeye karar verdiğinden bağımsız olarak, herkes yine de Incantations ve Sorceries öğrenebilir. Bununla birlikte, oyuncuların yeni Büyücülükler ve Büyüler öğrenmek için bellek yuvalarını artırmak için Hafıza Taşları – Memory Stone  adı verilen anahtar öğeleri edinmeleri gerekecek. Bu Elden Ring yazısı, oyunculara bu faydalı güçlerden tam olarak yararlanabilmeleri için Aradaki Topraklardaki sekiz Memory Stone konumunun tümünü gösterecek.

Elden Ring: Tüm Hafıza Taşı Yerleri | Memory Stone

Memory Stone
Memory Stone
Hafıza Taşı Konumu Nasıl Alınır
Roundtable Hold Twin Maiden Husks ile  konuşun, oyunculara 3000 Rün karşılığında bir Hafıza Taşı satacaklar. Onları bulmak için Kale’ye gidin ve kuzeydeki kapıdan geçin. Sağa dönün ve bakireler sağ tarafta olacak. Oyuncular Aşılı Godrick’i yenene ve runesini geri getirene kadar Hatıra Taşı satışa çıkmayacak.
Oridys’s Rise Oridys’s Rise, Limgrave’nin güney kesiminde yer alan bir kuledir. Crater-Pocked Glade Lost Grace Bölgesi’nin tam güneyinde. Kuleye girmek için oyuncuların yakındaki üç hayalet kaplumbağayı öldürmesi gerekecek. Elden Ring oyuncuları içeri girmek için Game Rant’ın Oridys’s Rise rehberini takip edebilir . Hatıra Taşı, kulenin tepesindeki bir sandığın içindedir.
Converted Tower Converted Tower , Liurnia’nın doğu tarafında yer almaktadır. Kuleye tırmanmak için oyuncuların Erudition Gesture’ı edinmeleri gerekecek ya da Torrent atı çağırmayı kullanarak zirveye ulaşabilirler. Hafıza Taşı bir sandığın içinde.
Raya Lucaria Academy Oyuncular, Liurnia’daki Raya Lucaria Academy’yi keşfederken Radagon patronunun Red Wolf’u ile karşı karşıya gelecekler. Onu yendikten sonra, bir Hafıza Taşı düşecek.
Testu’s Rise Testu’s Rise , Oridys’s Rise gibi oyuncuların girmeden önce “üç bilge canavarı” yenmesini gerektiren başka bir kule. Bu kule Raya Lucaria Akademisi’nin hemen kuzeyinde yer alır ve Sihirbazın Kayıp Grace Adası Bölgesi’nin yanındadır.
Seluvis’s Rise Seluvis’s Rise , Liurnia’nın kuzeyinde bulunur ve ancak oyuncular Ranni ile kulesinde konuştuğunda ve görev dizisinde onunla çalışmayı kabul ettiğinde girilebilir.
Mt. Gelmir Elden Ring’deki sondan ikinci Hafıza Taşı, Gelmir Dağı’nda Demi-Human Queen Maggie adlı isteğe bağlı bir patronu yenerek elde edilebilir. Hermit Köyü’nün kuzeydoğusunda bulunabilir.
Caelid Son Hafıza Taşı, Caelid’in doğu tarafındaki Lenne’s Rise’da. Hafıza taşı kulenin tepesindeki bir sandıkta olacak, ancak oyuncuların kuledeki bir balkona ulaşmak için Torrent’i kullanmaları ve yakındaki Spiritspring’e binmeleri gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir