Ash Brawl Stars Özellikleri | Brawl Stars Ash İncelemesi

Bu yazımızda Ash Brawl Stars Özellikleri Yeni Karakteri 2021 inceleyeceğiz,Brawl Stars Ash oyuna katıldı. ;””Ash, temizlemesi gereken tüm ıvır zıvırlar için kolayca öfkelenir. Darbeler alıp, darbeler alır, daha da fazlası. Öfke onu daha hızlı ve daha tehlikeli yapar, ama sonunda sakinleşir.”

İçeriğimizde Ash Yıldız güçleri,Ash Aksesuarları ,Ash Kostümleri ,Ash Özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

Buzz Nasıl oynanırİpuçları nelerdir onlardan bahsedeceğiz.

İşte karşınızda tüm detaylarıyla Ash karakteri Brawl Stars incelemesi 

Brawl Stars Ash

Ash Brawl Stars Özellikleri
Ash Brawl Stars Özellikleri

“Ash, temizlemesi gereken tüm ıvır zıvırlar için kolayca öfkelenir. Darbeler alıp, darbeler alır, daha da fazlası. Öfke onu daha hızlı ve daha tehlikeli yapar, ama sonunda sakinleşir.”

Ash, Sezon 8: Once Upon A Brawl’da Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 8 Brawl Pass’ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra Brawl Boxes’tan edinilebilen bir Chromatic Brawler’dır. Ash’in canı yüksektir ve değişken hasar çıktısı ve hareket hızı vardır, ancak kısa bir saldırı menziline sahiptir. Ash’in Öfke çubuğu, hasar verdiğinde veya aldığında dolar ve Ash’in Öfke çubuğu doldukça artan hız artışları ve hasar artışları verir. Süpürgesini yere vurarak saldırır ve Ash’in Öfkesi çubuğu ne kadar çok dolarsa o kadar fazla hasar veren delici bir şok dalgası gönderir. Onun Süper’i, en yakın düşmanı arayan ve temas halinde patlayan, Ash’in çubuğunun ne kadar doldurulduğuna bağlı olarak daha fazla hasar veren düşük sağlığa sahip beş robotik fare üretir. Gadget’ı Chill Pill, Rage çubuğunun ne kadar doldurulduğuna bağlı olarak iyileşen miktarla Ash’i iyileştirir. Yıldız Gücü, İlk Darbe, cephane çubukları doluyken bir rakibe saldırırsa, yüklenen Öfke miktarını iki katına çıkarır.

Brawl Stars Ash Özellikleri

Ash Kişisel özellik

Ash, hasar verdiğinde veya hasar aldığında dolan ve Ash saldırmadığında veya hasar almadığında yavaş yavaş tükenen bir Öfke çubuğuna sahiptir. Öfke çubuğu, ne kadar doldurulduğuna bağlı olarak Ash’e hız ve hasar artışı sağlar. Bir Öfke çubuğu doldurulursa, saldırısı %50 daha fazla hasar verir ve hareket hızı 770 puana çıkar. İki Öfke çubuğu doldurulursa, saldırısı %100 daha fazla hasar verir ve hareket hızı 820’ye yükseltilir. Öfke çubuğu, tamamen şarj olduktan sonra daha fazla takviye sağlamaz. Toplamda, tüm çubuğun bozulması 12 saniye sürer. Saldırılar %12, Süperler %18 ve alınan hasar %0.02 ile 5000 hasara kadar şarj eder.

Saldırı: Temizlik ;

Ash öfkeyle süpürgesiyle yere yığılır. Yoldan çekil yoksa tozu ısırabilirsin!
Ash süpürgesiyle yere vurur ve delici bir şok dalgası gönderir. Ash nispeten hızlı bir şekilde yeniden yüklense de, 0,7 saniyelik gecikmesi, saldırısını patlatmasını engelliyor.

Süper:  Küçük Yardımcılar

Temizlik için robot fareler mi? Bu doğru, temas halinde patlarlar, rakiplere hasar verirler ve Ash’in Öfke seviyesini büyük ölçüde artırırlar.
Ash, en yakın düşmanı kovalayan ve düşmanın 2 karelik yarıçapında hasar veren düşük sağlık ve hasara sahip 5 robot fareyi yere atar.

Ash Yıldız Gücü

Yıldız Gücü #1 : İlk Darbe

Ash, saldırı yükü doluyken bir rakibe vurduğunda daha da sinirlenir. Öfkesi %100 artıyor.
Ash’in tüm cephanesi olduğunda, bir dahaki sefere bir düşmana saldırdığında, Öfke çubuğunu normalden iki kat daha fazla şarj eder. Bu, Süper’nin Öfkesi şarj oranını etkilemez.

Ash Aksesuarı

Aksesuarı #1 : Öfke İlacı ;

Öfkeli olsa da, Ash kendini toplamak zorundadır. Tam bir öfke ölçer, bu Gadget açıldığında 2500 can yeniler – daha az Öfke, daha az iyileşme.
Etkinleştirildiğinde Ash, Öfke çubuğu tamamen dolarsa toplam 2500 sağlık iyileştirir. Ancak, bu aksesuarı kullandıktan sonra tüm Öfkesi sıfırlanacak.

Ash Sağlık Özellikleri

Ash İpuçları

  • Ash oynarken yapmanız gereken en önemli şey Rage barını doldurmaktır. Normalde Ash orta düzeyde hasar verir ve normal bir hareket hızına sahiptir ancak Öfke çubuğunu doldurarak daha iyi bir potansiyel elde edilebilir. Bu nedenle, Öfke çubuğunu doldurmak için düşmanları pusuya düşürmeye veya hasar almaya çalışın. Ash’in menzili kısa olduğundan, Ash’in düşmanlara kolaylıkla saldırmasına veya iyileşmesine izin veren siperin bolluğu nedeniyle kapalı alanlarda hasar vermek veya hasar almak en iyisidir.
  • Ash’in Süper’i bir şekilde Tick’in Süper’i gibi davranabilir. Sıçanların sağlığı düşüktür, bu nedenle en iyi şekilde, düşmanları saldırmaya zorlamak, iyileşmelerini önlemek ve cephanelerini boşa harcamak için düşük sağlıktaki düşmanlara karşı kullanılırlar. Fareleri bir düşmanı çevreleyecek şekilde yerleştirmek de uygun, böylece birden fazla farenin onlara çarpması garanti edilir ve Öfke çubuğunun önemli ölçüde şarj olması sağlanır. Ancak, fareleri kolayca ortadan kaldırabilecekleri için birden fazla varlığı vurabilen saldırılara sahip düşmanların farkında olun.
  • Ash’in farelerini, Bea’nın süper şarjlı atışı veya uzak mesafeli Piper atışı gibi gelen, delici olmayan mermileri engellemek için kullanabilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu, düşmanın atışının Ash yerine bir fareye isabet etmesi ve farelerin geri kalanının düşmanı avlayabilmesi için fareleri doğru zamanda önüne yerleştirmektir.
  • Ash’in ‘Öfke İlacı‘ aksesuarı, Ash’e hızlı ve önemli bir iyileşme sağlayabilir. Ancak, bu aksesuarı kullanılarak Ash’in Öfkesi tükenecek. Bu nedenle, bu Gadget’ı tam Öfke ile, düşük sağlıkla ve yakın mesafeli bir düşman sizi kovalarken kullanmak en iyisidir, böylece aksesuarınızı önemli ölçüde iyileştirmek için kullanabilir ve ardından düşmana saldırabilir ve aynı zamanda Öfkenizi yeniden şarj edebilir ve düşman kaçmak.
  • Ash’in saldırı gecikmesi, onu Bull gibi hızlı bir şekilde büyük hasar verebilen yüksek hızlı hasarlı düşmanlara karşı savunmasız hale getirir. Bu oyuncularla yüzleşirken, Ash’in menzilinin ucuyla onlara saldırın, böylece tüm mermilerini ve onu kolayca yenemezler.
  • Ash’in, diğer ağır sikletlere hasar vermesi için Öfkesine ihtiyacı var. Ağır sikletlerle karşılaşmadan önce Öfkesini doldurmayı deneyin. Haritada Rage almak için en kolay alanlar boğulma noktalarıdır çünkü düşmanlar genellikle bu alanlarda toplanır ve Ash tüm düşmanlara saldırarak Öfkesini önemli ölçüde şarj edebilir.

 

 

Tüm Brawl Stars Oyun Modları Listesine Ulaşmak için Tıklayın…

Ayrıca bu yazımızdan Tüm Brawl Stars Karakterleri Hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz…

Nulls Brawl Alpha APK indir Belle Squeak Stu 35.108 Son Sürüm – 2021

Tüm Modlu ve Hileli Son Sürüm Oyun APK’ları için tıklayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir