Elden Ring: Albinauric Rise ‘a Nasıl Girilir?

Elden Ring: Albinauric Rise ‘a Nasıl Girilir? ; Bu yazımız, oyuncuların Elden Ring’in Albinauric Rise’daki bulmacayı çözmelerine ve kulenin içinde tutulan ödülü talep etmelerine yardımcı olacak.

Oyuncular, Elden Ring’deki Kutsal Kar Tarlasını keşfederken, Albinauric Rise olarak bilinen bir kuleyle karşılaşabilirler. Oyunun birçok kulesinde olduğu gibi, bu kulenin girişi başlangıçta hayranların bir bulmacayı çözerek kırabilecekleri bir mühürle kapatılmıştır. Elden Ring’in Albinauric Rise bulmacasına şaşırmış olabilecek oyuncular için, bu kılavuzda iki olası çözümle ilgili ayrıntılar bulunabilir.

Elden Ring  en iyi taktikler için tıklayın!

Elden Ring: Albinauric Rise Puzzle Çözümü

Fanged Imp  Külleri

Elden Ring: Albinauric Rise
Elden Ring: Albinauric Rise

Albinauric Rise bulmacasının ilk çözümü, Fanged İmp Külleri etrafında toplanıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu Küller kullanıldığında iki dişli imp ruhları çağırır ve bunlar Elden Ring’in Raya Lucaria Akademisi’ndeki İzole Tüccardan 2.000 Rün karşılığında satın alınabilir. Bu satıcıya ulaşmak için oyuncular, Raya Lucaria Akademisi’ndeki Grace Ana Akademi Kapısı Sitesine gitmeli, mührü doğuya doğru yürümeli ve yolu takip etmelidir.

Fanged İmp Küllerini elde ettikten sonra, Elden Ring hayranları Albinauric Rise’a dönmeli ve ruhları çağırmalıdır. Çağrılan imp’ler daha sonra, onları savaşa sokmak için kulenin tabanındaki düşman imp’lere yaklaştırılmalıdır. Bir kez dahil olduklarında, oyuncular savaşa katılabilir ve Albinauric Rise mührü, düşmanlar öldürülür öldürülmez açılır.

Bir çok farklı Elden Ring taktikleri için tıklayın!

Bewitching Branch

Elden Ring: Albinauric Rise
Elden Ring: Albinauric Rise

Alternatif olarak, oyuncular Albinauric Rise‘daki düşman imlerden birinde Büyüleyici Dal kullanarak onu dostane hale getirebilir ve ardından kalan düşmanlarla savaşmasını sağlayabilirler. Aslında bu yaklaşım bariyerin de kırılmasına neden olacaktır ve Büyüleyici Dalı elde etmenin birkaç yolu vardır. İlk seçenek, Liurnia’daki Bellum Kilisesi’nin hemen kuzeyindeki Göçebe Tüccardan bir tane satın almak, diğeri ise Elden Ring’in Yuvarlak Masa Kalesi’ndeki Gideon’dan Fevor’s Yemek Kitabı [3] aldıktan sonra bir tane yapmak.

Elden Ring: Albinaurik Rise Ödülü

Elden Ring: Albinauric Rise

Albinauric Rise‘a girdikten sonra oyuncuların ne bulacaklarına gelince, Graven-Mass Talisman tepedeki küçük bir odada. Bu Elden Ring Tılsımı “büyülerin gücünü büyük ölçüde artırır” ve bu büyülerin hasarını %8 artırır. Büyü kullanıcılarının, büyülerinin etkilerini daha da artırmak için Raya Lucaria Akademisi’nden yağmalanabilen Graven-School Tılsımı ile birlikte Graven-Mass Tılsım’ı kullanmaları özellikle mümkündür.

Bir çok farklı Elden Ring taktikleri için tıklayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir