CS: GO Kan Silme Kodu | CS: GO Kan Gizleme Kaldırma

CS: GO’da kan nasıl kaldırılır, FPS yükseltmek için bire bir olan bu yöntemler ile rakipleriniz önüne geçin! Counter-Strike: Global Offensive’deki savaşların sonuçları haritaları büyük ölçüde kirletiyor, görünürlüğü bozuyor ve rakiplerin kılık değiştirmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle, genellikle CS:GO’da kanın, kurşun izlerinin ve diğer kalıntıların nasıl temizleneceği hakkında sorular ortaya çıkıyor. Sorun şu ki, çevrimiçi savaşlarda kanı kalıcı olarak silmenin bir yolu yok. CS 1.6’da (vahşet_hblood 0 komutunu kullanarak) kanın nasıl kapatılacağı seçeneği Global Offensive’in yeni sürümlerinde mevcut değildir, bu nedenle alternatifler aramanız gerekir. CS:GO’da kanı ve madde işaretlerini kaldırmak için birkaç bağlama seçeneği vardır.

Yöntem  Uygulaması
Hareket      Bind “w” “+ forward” komutunu ekleyin; r_cleardecals”. Her ileri harekette kan ve kurşun izleri temizlenecektir.
Ateş Etme      Başka bir seçenek, bir atıştan sonra CS GO’da kanı çıkarmak, fare düğmesi için böyle bir komut reçete etmekten oluşur: MOUSE1 “+ saldırıyı bağla; r_cleardecals”. Bu, her atıştan sonra tetiklendiğinden CS GO’nun kanını temizlemek için uygun bir seçenektir.
Hızlandırma      CS:GO’da shift kullanarak kanı temizleme yöntemi öncekilere benzer, ancak komutlar farklı olacaktır: bind “shift” “+ speed; r_cleardecals”. CS:GO’da bu kan silme yöntemi, oyuncu her hızlandığında işe yarayacaktır.
Fare Ne yazık ki, CS:GO’da kan alma işlemini herhangi bir fare hareketine bağlamanın bir yolu yoktur. Ancak yine de, CS:GO’da kanı temizlemenin bir yolu var: faredeki bir bağlantı, tekerleği hareket ettirerek kanı çıkarmanıza olanak tanır. Bind MWHEELUP “r_cleardecals” komutu, CS:GO’da yukarı kaydırarak ve düğme kodunu MWHEELDOWN ile değiştirirseniz – aşağı kaydırarak kanın nasıl kapatılacağı seçeneğini sunar.
Herhangi bir tuş  CS:GO’da kanı herhangi bir gereksiz tuşa basarak kapatma seçeneği de vardır. Örneğin, P’ye basarak mermi izleri, kan ve diğer kalıntı haritasını temizleyebilmek için bind “p” “r_cleardecals” girebilirsiniz.

CS GO komutlarının nereye girileceği

Ayarlarda CS GO’da kanı kapatmak tamamen imkansız olduğu için komutlar girerek belirtilen yöntemleri kullanmak gerekir. Konsolun bağlamaları ile CS:GO’da kanı kapatmadan önce ayarlarda aktif hale getirmeniz ve “~” butonu ile çağırmanız gerekmektedir. Farklı butonlar için kodlar tek tek manuel olarak girilir. CS:GO’da aynı anda birkaç yöntem uygulamak için, her birinin bağlantısı oyun klasöründeki bir metin dosyası yapılandırmasına girilebilir. Oyuna başladıktan sonra exec config komutunu girmelisiniz.

S.S.S.

Kan neden kapatılır?

Ana sebep, düşmanları fark etmenizi engelleyen enkazları ortadan kaldırmak için haritaların görünürlüğünü iyileştirmektir. İnsanların genellikle CS: GO’dan nasıl kan çıkarılacağını aramasının bir başka nedeni de eski bilgisayarlarda performansı artırmaktır.

Eski komutlar çalışıyor mu?

CS 1.6’da şiddeti kapatarak kanı kapatmanın bir yolu vardı ama şimdi çalışmıyor.

CSGO bağlamaları sonsuza kadar nasıl kaydedilir?

Kan lekelerini ve kurşun deliklerini kalıcı olarak çıkarmak için komutlar yazmak için bunları config’e girebilir ve gerekirse exec config komutunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir