Lost Ark: Lastra Forest Mokoko Seed Yerleri

Lost Ark: Lastra Forest Mokoko Seed Yerleri ; Bu yazımız , Lost Ark oyuncularının Lastra Ormanı’ndaki tüm Mokoko Seed’lerini ve ayrıca Kral Luterra’nın Mezarı’nda saklı olanları bulmasına yardımcı olacak.

Lost Ark’ın Lastra Ormanı’nda toplam yedi Mokoko Seed vardır ve birçoğunun bulunması oldukça kolaydır. Bununla birlikte, oyuncuların bu Mokoko Seed’lerinden bazılarına erişmek için ana yolu terk etmeleri gerekecek ve çevresel bir unsur tarafından iyi gizlenmiş bir tane var. Lost Ark’taki tüm Lastra Ormanı Mokoko Tohumlarını takip etmekte sorun yaşayan hayranlar için, kesin konumlarıyla ilgili ayrıntılar bu kılavuzda bulunabilir.

Unutulmamalıdır ki, Lastra Ormanı doğrudan Kral Luterra‘nın Mezarına gider ve o bölgede 3 Mokoko Seed vardır. Bu Lost Ark Mokoko Seeds teknik olarak Lastra Forest Seeds olmasa da, oyuncuların hepsini aynı anda toplamak istemesi mantıklıdır. Bu yazımız aynı zamanda Lost Ark: King Luterra’s Tomb Mokoko Seed ‘ini de  kapsayacak ve konumları hakkında bilgi en altta bulunabilir.

Lost Ark: Lastra Forest Mokoko Seed Yerleri

 Lastra Forest Mokoko Seed

  • 1: İlk Mokoko Seed’i , üzerinde yanan bir mum bulunan bir masanın yanındadır.
  • 2,3,4,5: Kapıdan geçtikten hemen sonra sağdaki mezarlığa girin ve bazı mumların yanında bulunan Mokoko Seed #2’yi alın. Ardından sağdaki ahşap köprüyü geçin ve biraz daha mezar taşı, mum ve Mokoko Seed #3 bulunan bir oyuğa ulaşmak için aşağı doğru ilerleyin. Bu konumdan, Lost Ark oyuncuları aşağı doğru devam etmeli, başka bir ahşap köprüyü geçmeli ve Mokoko Seed #4’ü bulmak için yanan mumlara doğru gitmelidir. Tohum #4’ün altında başka bir köprü daha var ve Mokoko Seed #5 onun karşısında, bir sandıktan çok uzakta değil.
  • 6: Bu Mokoko Seed’i, metal bir çit ve bazı mezar taşları ile yerdedir.
  • 7: Son Lastra Ormanı Mokoko Seed, yapraksız bir ağacın hemen sağındaki ışık huzmesi tarafından gizlenmiştir ve çoğu MMORPG hayranının kaçırdığı şey olması muhtemeldir.

Lost Ark: King Luterra’s Tomb Mokoko Seed Yerleri

  • 1: Bu ilk Mokoko Seed , metal bir çitin ve yanan meşalenin yanındaki bazı yeşilliklerde gizlenmiştir.
  • 2: Bu, bulunması en kolay King’s Tomb Mokoko Seed ve çıkıntının kenarında duruyor.
  • 3: Bu alandaki son Mokoko Seed’i büyük bir tencerenin yanında gizlidir ve hayranlar, ona yaklaştıkça Lost Ark karakterlerinin yanında el simgesinin görünmesini izlemelidir.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir