Dying Light 2: Hakon ‘u Kurtarmalı mısınız?

Dying Light 2: Hakon ‘u Kurtarmalı mısınız? ; Hakon ölümcül şekilde yaralandığında, onun hayatını sadece Aiden kurtarabilir. Ama yalanlarına ve yaptıklarına dayanarak, Dying Light 2 için hayatta kalması gerçekten en iyisi mi?

Oyuncular, Dying Light 2 oyununun tamamı boyunca birçok karar verecek. Bu kararların çoğu, hatta çoğu olay örgüsü üzerinde çok küçük etkilere sahiptir. Farklılıkların çoğu ödüllerde veya hikayede değil, lezzet ve rol yapmada.

Bu, Dying Light 2‘nin anlamlı kararlardan yoksun olduğu anlamına gelmez. Hakon ölümcül bir darbe aldığında, oyuncular onun hayatını kurtarıp kurtarmamaya karar vermek zorunda kalacaklar. Dikkatli olun, takip edilmesi gereken çok ciddi spoiler var, çünkü her iki seçenekte olan şey, daha sonra ne olacağı konusunda muazzam sonuçlara sahip.

Hakon “Ölürse” Ne Olur?

Dying Light 2: Hakon
Dying Light 2: Hakon

Aiden Hakon’u ölüme terk ederse, sessizleşir ve oyuncular yolculuğa normal şekilde devam eder. Hemen ardından, Aiden keskin nişancıyı bulmak için seçkin parkur becerilerini kullanmak zorunda kalacak, ancak bu Hakon’un yardımı olmadan olacak. Ancak, öldüğü sanılsa da, Hakon hayatta kalmayı başarır.

Daha sonra oyun sırasında kritik bir anda yeniden karşımıza çıkacak, ancak oradan işler sorunlu. Müttefik olmak yerine, küçük bir düşman olarak soracak ve kendi çıkarlarına odaklanacak. Oldukça zorlayıcı bir kötü adam, bu yüzden ondan bu performansı görmek isteyenler bu seçimi yapmaya cazip gelebilir.

En önemlisi, Hakon ölüme terk edilirse, “en iyi” sonu elde etmek mümkün değildir. Aslında, birkaç varyasyon olsa da, sonların tümü bir tür kötüdür. Lawan ölecek ve şehir yok edilecek.

Hakon Yaşarsa Ne Olur?

Hakon, Aiden tarafından kurtarılırsa, (garanti edilmese de) en iyi sonu elde etmek mümkündür. Kısa vadede Hakon, Aiden’ı keskin nişancıya yönlendirecek ve genellikle yalanlarını ve masum insanları şiddet içeren suçlarla suçlamaya yönelik girişimlerini telafi etmeye çalışacak.

Her iki seçenekte de, eski Villedor’dan kaçtıktan sonra uzun bir radyo sessizliği olacak. Tekrar ortaya çıkıyor ve Aiden’a minnettar olsa da, şehri, Lawan’ı ve kendisini kurtarmak için ihtiyaç duyduğu kahramanlığı toplaması için yine de biraz nazik davranması gerekecek.

 

Daha Fazla Dying Light 2 Yazısı İçin : Dying Light 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir