Lost Ark: Hızlı Altın Kazanmak | Altın Kasma

Lost Ark: Hızlı Altın Kazanmak | Altın Kasma , Hızlı Altın Nasıl Kazanılır?  ; NPC’ler gümüş alır, ancak Lost Ark’ın pazarı Altın kullanır. Kısa sürede çok fazla altın elde etmek isteyenler için bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Lost Ark’ın tüm içeriğini tamamlamak, pazara gitmek, o mükemmel eşyayı bulmak ve karakterin gerçekten iflas ettiğini öğrenmek sinir bozucu. Ah, o küçük gümüş dağ? Bu hiçbir şey ifade etmiyor. Müzayede evi altın para kullanıyor ve bu yüzden altın parası olmayanların şansı yok.

Neyse ki, oyuncuların kısa sürede çok fazla altın elde etmesinin bir yolu var. Çok zaman alan başka birçok yol var, ancak bu yöntem güvenilir ve tekrarlanabilir. Kayıp Ark’ın küresel ticaret pazarında küçük zamandan büyük çekime geçmek bir günden fazla çalışmaz.

Gezici Bir Tüccar Bul

Hızlı Altın Kazanmak
Hızlı Altın Kazanmak

Dünyada dolaşan tüccarlar rastgele ortaya çıkar. Bunları düzenli olarak takip etmenin birkaç yolu vardır. Loncadakiler, arkadaşlarından çark simgesi için haritayı hızlı bir şekilde kontrol etmelerini isteyebilir. Çoğu loncada konuşma normaldir, bu yüzden sormaktan çekinmeyin.

Dünyada daha yalnız olanlar için, hızlı bir şekilde seviye atladıktan sonra haritadan haritaya geçiş yapmaya başlayın. Kristalin Aura’ya sahip olanlar bunu ücretsiz olarak yapabilirler. Diğer herkes için bu biraz gümüşe mal olacak, ama buna değer. Gümüş kolayca ekilebilir ancak altını biriktirmek çok daha zordur.

Değerli Eşya Almak ve Satmak

Hızlı Altın Kazanmak
Hızlı Altın Kazanmak

Her tüccarın, diğerlerinin kendilerinin yapabileceği küçük bufflar olan bazı eşyaları vardır. Ama aynı zamanda kartları, Maceracı Zamanı için gerekli eşyaları ve başarıya dayalı ürünleri de var. Bunlar inanılmaz derecede değerlidir ve piyasada gümüş olarak maliyetinden çok daha değerlidir. Satın almadan önce öğenin takas edilebilir olarak listelendiğinden emin olmak için kontrol edin.

Elliye ulaşanlar, ihtiyaç duydukları şeylerin bir kontrol listesine sahip olacaklar ve girişleri tamamlamak ve desteleri bitirmek isteyecekler. Diğer fiyatları kontrol edin ve rekabetçi bir fiyat veya diğerlerinin sattığından daha düşük bir fiyat teklif edin. Ardından, gezgin tüccarı bulma, nadir stoklarını satın alma ve altın karşılığında satma işlemini tekrarlayın.

Altın Elde Etmenin Diğer Yolları

Hızlı Altın Kazanmak
Hızlı Altın Kazanmak

Gümüş sermayesi olmayanlar için bu işlemle gümüşü altına çevirmenin heyecan verici olmadığı anlaşılır. Bu diğer yöntemler çok fazla altın getirmeyecek, ancak aynı zamanda bankayı da bozmayacak.

  • Eşli navigasyon görevlerini tamamlayın
  • Kaos zindanlarında gizli odalar bulun
  • İlk koruyucu baskını yap
  • El yapımı ürünler, özellikle iksirler ve el bombaları sat
  • NPC’ler ile seviye atlama
  • Altın ödüllü macera adalarını arayın

Elbette altın elde etmenin başka yolları da var, ancak bunlar en tutarlı olanlardan. Ayrıca, bunları başarmak genellikle, burada ayrıntılı olarak anlatıldığı gibi altına dönüştürülebilen bazı gümüş ödüller de verir.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir