Minecraft Kağıt Nasıl Yapılır?

Minecraft Kağıt Nasıl Yapılır? ; Kağıt, Minecraft’ta şaşırtıcı derecede değerli bir kaynaktır ve bu öğeyi arayan oyuncular şeker kamışı yetiştirebilir veya sandık avlayabilir.

Minecraft’ta ilerlemek isteyen oyuncular için ortak bir sorun, kağıdın izini sürmektir. Oyundaki bu şaşırtıcı derecede faydalı eşya, kitapların, haritaların ve büyüleyici eşyaların yapımında önemli bir rol oynar. Madencilik cevheri, odun toplama ve yiyecek alma genellikle Minecraft’ta ilk olarak ele alınır, ancak oyuncu oyunun sonraki aşamalarına yerleştiğinde kağıt çok önemli hale gelir.

Kağıt, Minecraft‘ta dünyanın çeşitli yerlerinden üretilebilir veya toplanabilir. El işi kağıdı arayanlar için tarif, işleme alanındaki orta kutuların karşısında üç şeker kamışıdır. Bu, üç parça kağıt üretir, ancak oyuncuların bu işi yapmak için crafting masasına gitmeleri gerekir.

Minecraft Kağıt Nasıl Yapılır?

Minecraft Kağıt Nasıl Yapılır?
Minecraft Kağıt Nasıl Yapılır?

Şeker kamışı, Minecraft overworld’de suya yakın büyüyen bir bloktur ve bu bitki bloklarının yüksekliği 1-4 blok arasında değişir. Bunlar herhangi bir şeyle çıkarılabilir, toplanabilir ve suyun yanına yeniden ekilebilir. Kağıdın önemi nedeniyle, oyuncular büyük olasılıkla öğeyi tabanlarına dikerek ve büyüdükçe madencilik yaparak bir şeker kamışı çiftliği başlatmak isteyeceklerdir.

Şeker kamışı yetiştirmek istemeyenler için kağıt, Minecraft’ın sonsuz dünyasında birkaç yerde ortaya çıkabilir. Kağıt, gemi enkazlarında, kalelerde ve haritacı binaları olan köylerde ortaya çıkma şansına sahiptir. Bir oyuncu bir gemi enkazına rastladığında, enkazın alt kısmındaki harita sandığında kağıt bulunabilir, ancak aynı zamanda pruvadaki tedarik sandığında da ortaya çıkar. Kaleler için, yapı içindeki kütüphanelerdeki sandıklarda kağıt bulunabilir. Ve son olarak, bir haritacı evi olan köylerin içinde muhtemelen bir sandık içinde kağıt olacak.

Kağıt, Minecraft‘ta şaşırtıcı derecede faydalıdır ve bir kez toplandığında, oyuncular kaynakları büyülemeye adadığında hızla tükenebilir. Her kitap üç parça kağıt, her kitaplık üç kitap ve büyüleyici bir masa da bir kitap gerektirir. Bu nedenle, en yüksek düzeyde sihir veren efsunlu bir masa oluşturmak için oyuncuların kitaplıklarda 45 kitaba ve masa için ek bir kitaba ihtiyacı vardır. Bu, herhangi bir büyü yapılmadan önce neredeyse 140 parça kağıda çıkıyor.

Minecraft’ta kitap ve büyü yapımındaki rolünün yanı sıra kağıt, haritacılık tablolarının, haritaların, afişlerin ve havai fişeklerin yapımında da kullanılır. Bu öğelerin hiçbiri, konu oyunu tamamlamaya geldiğinde çok önemli olmasa da, oyuncuların dünyalarını kişiselleştirmelerine ve ilgi çekici noktaların nerede olduğunu daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

Minecraft Kitap Nasıl Yapılır ?