Lost Ark: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır? | Hızlı Seviye Atlama

Lost Ark: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır? | Hızlı Seviye Atlama ,Lost Ark Hızlı Level Atlama İpuçları ; İçerik yüklü bir oyun sonu olan herhangi bir oyunda olduğu gibi, oyuncular Amazon’un Lost Ark’ta maksimum seviyeye ulaşmanın en hızlı yolunu bilmek istiyor.

Lost Ark’ta seviye atlama, oyunun sonuna ulaşmak için oyuncuların aşması gereken birçok engelden ilkidir. Neyse ki Lost Ark‘ta seviye atlamak da inanılmaz kolay. Solo içerik çocuk oyuncağıdır ve MSQ deneyim açısından cömerttir, böylece oyuncular hızla seviye kazanabilir.

Lost Ark‘taki karakterler 10. seviyeden başlar. Mevcut yumuşak başlık 50. seviye, sert başlık 60. Seviye. Gerçek içeriğin oyunun sonuna kadar başlamadığı ve ganimetlerin sık sık devre dışı bırakılacağı iddia edilebilir. o zamana kadar oyuncular seviye sınırına mümkün olduğunca çabuk ulaşmaya odaklanmalıdır.

Lost Ark: Nasıl Hızlı Seviye Atlanır? | Hızlı Seviye Atlama

Görevleri Tamamlama

MSQ

Ana Hikaye Görevini veya MSQ’yu tamamlamak, oyuncular için en fazla deneyimi ödüllendirecek. Bu nedenle, seviye atlamak oyuncunun amacıysa buna öncelik verilmelidir. Oyuncular sadece MSQ’yu tamamlayarak 40. seviyeye ulaşabilmelidir.

Yan Görevler

Yan görevler, neredeyse MSQ kadar exp verir ve MSQ ile birlikte tamamlama açısından nispeten iyi sıralanır. Oyuncular bunları gördüklerinde almalı ve seviyelere sağlıklı bir artış için onları nakavt etmelidir.

Ani Görevler

Lost Ark boyunca, ortaya çıkan birkaç Ani Görev olacak. Bunlar Final Fantasy 14’teki FATE’lere benzer. Tamamlanmaları gereken zaman sınırına ve kısıtlı bölgelere rağmen, tamamlamaları genellikle kolaydır. Yan görevlerden daha fazla exp verecekler, bu yüzden her zaman ortaya çıktıklarında yapılmalıdır.

Hızı Daha Hızlı Seviyeye Ulaşmak İçin Bağlantılar Üzerinden Kullanın

Lost Ark‘ta hızlı seviye atlamak söz konusu olduğunda oyunun adı hızdır.Başlangıç şehrinden ayrılmadan önce oyunculara bir binek verilir. Bineğin çağırma süresi neredeyse anındadır, bu nedenle genişleyen haritalarda hızlı bir şekilde gezinmek için her fırsatta kullanılmalıdır. Ek olarak, harita üzerinde Triport’ların kilidi açıldığından, hızlı bir şekilde geçiş yapmak için bunları kullanın. Evet, bunlarla ilişkili bir maliyet var, ancak nispeten küçük ve telafisi oldukça kolay.

Lost Ark oynarken oyuncuların birincil hedefi oyunun sonunun kilidini açmak olmalıdır.Hikaye yalnızca içeriğin çok büyük bir kısmını yönlendirir ve birçok oyuncu Kaos Zindanları, Yolculuklar ve Koruyucu Baskınlar yetiştirecektir. Bununla birlikte, çok oyunculu, giriş tamamlandıktan sonra çalışır, ancak oyunun sonuna kadar gerçekten kimseye bir faydası olmaz. Bu nedenle, oyun süresini ve ödülleri en üst düzeye çıkarmak için, 50. seviyenin yumuşak sınırına ulaşana kadar her şeyi tek başınıza yapmak en iyisidir. Bu noktada, birkaç arkadaşınızı içeri alın ve oyunun sonunu parçalara ayırın.

 

Daha Fazla Lost Ark Yazısı İçin : LOST ARK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir